Продавам сайт за PVC и дограми pvc-dograma.org

От: От: Продавам сайт за PVC и дограми pvc-dograma.org

А сайт като твоя ще направя и класирам пред твоя за общо разходи 20 лева ... :lol:

Мога ли да поръчам два броя. Щом са по 20 кинта :) Общо взето ценното на сайта е позицията в Гугъл. Цената за която е продал се избива точно с три квадрата дограма.
 
От: От: От: Продавам сайт за PVC и дограми pvc-dograma.org

e и....голяма работа ..аз ако съм на админите тук ще те банвам от време на време ...
аууу не, моля ти се ... недей ме банва ... боли ме ФАРА ... отдавна няма нищо което да науча в този форум, аз както и голямата част от хората го използвам за търговия ... а един бан не знам как ще ми попречи ...
Мога ли да поръчам два броя. Щом са по 20 кинта :) Общо взето ценното на сайта е позицията в Гугъл. Цената за която е продал се избива точно с три квадрата дограма.

Разбира се, че може ... но на мен ще ми струва 20 лева ... защото ще използвам собствени ресурси ... които за теб са чужди и струват пари ...
 
От: Продавам сайт за PVC и дограми pvc-dograma.org

Вие хубаво се карате, но аз искам да попитам този който го е правил този сайт, защо лъже в него.
Дизайна е на Rockettheme, а поставянето на този текст в долната част е нарушаване на лицензионното им споразумение:
You may not claim intellectual or exclusive ownership to any of our products, modified or unmodified. All products are the property of RocketTheme.
 
От: Продавам сайт за PVC и дограми pvc-dograma.org

Вие хубаво се карате, но аз искам да попитам този който го е правил този сайт, защо лъже в него.
Дизайна е на Rockettheme, а поставянето на този текст в долната част е нарушаване на лицензионното им споразумение:

е са.. дизайна бил на еди кой си :)
:p
сигурно се бъркаш, препознал си се
какво да кажем за собственика на имоти инвест (праен от същата фирма), които в хедъра си има промо малко кръгло банерче, където ти шепне, че си имаш FREE CD
 
От: Продавам сайт за PVC и дограми pvc-dograma.org

[url]http://3dwebdesign.org/[/URL] се предполага че е сайтът на въпросната малка фирмичка от 5 човека с капарираните 7 сайта. Няма нужда никой да се хаби да доказва квото и да било, то доказателството какви правачи на сайтове са тия си седи в подписа на "шефа" им.
 
От: От: Продавам сайт за PVC и дограми pvc-dograma.org

Вероятно е така, аз напоследък недовиждам... :)
А ти взе ли безплатното CD?

е са.. дизайна бил на еди кой си :)
:p
сигурно се бъркаш, препознал си се
какво да кажем за собственика на имоти инвест (праен от същата фирма), които в хедъра си има промо малко кръгло банерче, където ти шепне, че си имаш FREE CD
 
От: От: Продавам сайт за PVC и дограми pvc-dograma.org

е са.. дизайна бил на еди кой си :)
:p
сигурно се бъркаш, препознал си се
какво да кажем за собственика на имоти инвест (праен от същата фирма), които в хедъра си има промо малко кръгло банерче, където ти шепне, че си имаш FREE CD
ГОЛЯМ СМЯХХХХ С ТОВА CD
Егати фирмите и чудото, дето така крадат дизайни и лъжат клиентите си.
Това е уникум някакъв и яко 3D самочувствието за пред лапнишарани.:mrgreen:
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт за PVC и дограми pvc-dograma.org

brad1985 и noke - може директно да си ходите на село! На вас като ви гледам сайтовете и направо смях ме хваща, така че по-добре гледайте себе си. Всеки някога е ползвал някакви шаблони, това не е срамно и никой от нас не го крие.

Кой кого лъже??? За изработката на сайта се ползва това което бюджета му позволява. Когато клиента плаща - разработваш уникален, когато каже "искам евтиничко, само да променим леко ей това" го правиш така или никой не ти заплаща труда и работиш безплатно.

Иво Апостолов - отношенията ни с Имот Инвест приключиха още докато сайта беше в разработка и така и си остана недовършен. И аз съм им казвал че не може да остане в този вид, но никой не ме слуша. Някаква друга фирма се занимава с тях сега, да се оправят.
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт за PVC и дограми pvc-dograma.org

Как си Радев ? ;)
Много си разпуснал форума, я ги стегни малко :D
 
От: Продавам сайт за PVC и дограми pvc-dograma.org

Екстра съм ;)
Мерси! Ти как си? Весело празнуване после! И много успехи!

Няма да ги стягам вече, не са малки :) А и не ми плащат за това :п
 

Горе