Продавам сайт на Английски.

soulravager

Active Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Здравейте,
Понеже в момента ми трябват пари за една цел си продавам сайта.
Става въпрос за www.avantakis.com Заедно със сайта продавам и домейна и скрипта в комплект(знам че скрипта го има на места фрий, но аз не незнаех и си платих 50$ за него :D ).
Хостинга изтече вчера,
Иначе има 190 регистрирани потребителя , сайта е пуснат точно преди месец. Монетизирах трафика с CPALEAD. Изкара 44$ което за 1 месец със много малко промотиране е добре.
Ето и нещо интересно !!!
Има един голям форум за freebie сайтове и след като говорих с админа успях да уредя под-форум и от там идват също доста хора !
Става въпрос за http://www.thefreebieexchange.com/forums/forumdisplay.php?f=179 Има си собствен форум.
Мога да ви дам скрйншот от CPALead акаунтът ми.
Има доста лесен admin panel за използване.
Няколко беклинка.
Представлява това - Клиентът се регистрира и попълва анкети от CPALEAD и печели точки, тези точки се разменят 10точки=1$. Но за всеки 1$ който изплащам аз взимам 2, така че печалбата е 1$ ;)
Досега съм правил 2 изплащания по няколко $.
Сайта е Viral. 70 от регистриралите се са поканени от свой приятели.
Сайта има работеща Реферал система която помага за популяризирането му.
Какво получавате?
1.Сайта
2.Домейна
3.Скрипта заедно с Manual как всичко се прави дори и аз го разбрах дето си нямах понятие
4.Помощ ако имате нужда
5. И както виждате си има собствен под-форум в един доста голям freebie форум.
Цена - Търся му ~55 $ не мисля че е висока цена...
Домейна е регнат в Годедито
Начин за връзка:
Скайп - frostfiree с двойно "е"
Начин на плащане:
Paypal
Moneybookers
Пощенски запис, но предпочитания вариант е онлайн плащане !
 
От: Продавам сайт на Английски.

Bring
Up
My
Post
Нова цена - 40$ може лесно да си ги върнете за около 2 седмици... Само домейна беше 10$ ;)
Айде
 
От: Продавам сайт на Английски.

Видях че някой ме е добавил в скайп но сега е офлайн моля да ми пише когато е там !
Офертата още е валидна !
 
От: Продавам сайт на Английски.

Домейна не е изтекъл а хостинга.
Както и да е ...
За заинтересуваните същата система използва www.worldsprize .com
 
От: Продавам сайт на Английски.

Айде за 30$ ... Само домейна е 10$ а самата система попринцип се продава в CPALEAD за 50 $ а тук я получавате за 20$ ;)
Ще ви помагам и при нанасянето на промените в Cpalead нещата и си идва с пълен Manual на Английски...
 
От: Продавам сайт на Английски.

Понеже в момента имам 2 други проекта и за този не ми остава време...
Още се продава за тази ниска цена ! Ще си избиете парите за по малко от 10-15 дни..
 

Горе