Продавам сайт на CMS тематика (Форум)

slavkow_

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Сайтът не е развит защото все още не е публичен.

Домейн - CMSZone.EU - Провайдър Superhosting.bg - Активен до 20.05.2015

Хостинг - Superhosting.bg - Пакет СуперПро - Активен до 07.05.2015



Ето и демо за тези които не вярват в думите ми :) :

domein demo.JPGhosting demo.JPG



При покупка на сайтът + Промо код за отстъпка от HOST.BG ( отстъпката е 75% ), то тогава цената е 140 лева.
При покупка само на сайтът цената е 100 лева. Очаквам предложения.


Начин на заплащане : само Epay или PayPal!

Скайп за връзка : slavkow_
 
От: Продавам сайт на CMS тематика (Форум)

Именно :) Написъл съм по-отгоре, че не е развиван отказах се от този проект и искам поне малко да си върна от парите :)
 
От: Продавам сайт на CMS тематика (Форум)

Ами в рамките на 30 дни от закупуването от суперхостинг, можеш да изискваш да ти спрат услугата и върнат парите ;)
 
От: Продавам сайт на CMS тематика (Форум)

Потенциалния купувач да има предвид, че е ползвана комерсиална фоурумна система, скин и няколко приставки по "втория" начин. Да има предвид, че авторите на същата има прецеден да тормозят български хостове по тоя повод. Да не стане да си развие човека форума и да дойдат после разни хора да му чукат на вратата и да искат още $300.
 
От: Продавам сайт на CMS тематика (Форум)

Потенциалния купувач да има предвид, че е ползвана комерсиална фоурумна система, скин и няколко приставки по "втория" начин. Да има предвид, че авторите на същата има прецеден да тормозят български хостове по тоя повод. Да не стане да си развие човека форума и да дойдат после разни хора да му чукат на вратата и да искат още $300.
Автора обича да продава "авторски неща" ... Не му е за сефте.
 
От: Продавам сайт на CMS тематика (Форум)

Пич ти изглежда висиш тук само и само да се заяждаш с хората и да цапаш някакви безмислени изказвания.Сайтът се продава а след това ако собственика иска, то може да си променя каквото иска и както иска.Не виждам никъде да съм написал, че нещо е авторско или прочие. А желаещият, който прояви някакво желание да получи домейнът и хостът, може спокойно да провери че е на сметка да ги вземе. Моля ви се без излишни коментари.
 
От: Продавам сайт на CMS тематика (Форум)

Подари ми го да го изтрия вместо теб
 
От: Продавам сайт на CMS тематика (Форум)

Помолих без хлапашки коментари....
 
От: Продавам сайт на CMS тематика (Форум)

Очаквам сериозни предложения!
 
От: Продавам сайт на CMS тематика (Форум)

Очаквам сериозни предложения!

язе нещу нсфанал

начи имаш един домайнен CMSZone.EU

ена "комерсиална фоурумна система, скин и няколко приставки по "втория" начин"

и Superhosting.bg - Пакет СуперПро - Активен до 07.05.2015

онуй за промото от хост бг нгуразбрах

кво точно продаваш - хостинга в супера и тоя опърдяния домейн?
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Продавам сайт на CMS тематика (Форум)

След като неискаш да купуваш намери си друго място където да се садваш..............Погледни всички сайтове които се продават и ще видиш, че повечето са готови платформи, а си намерил точно в моята да спамиш. Извинявам се, но ми писна от от хора които пишат по темите ми и изливат комплекси за малоценност. Очаквам предложения.........
 
От: Продавам сайт на CMS тематика (Форум)

Защо не го развиеш, има бъдеще!
 
От: Продавам сайт на CMS тематика (Форум)

Очаквам сериозни предложения!
Сериозно ти предлагам среща в софия и лично ще ти дам зига да се гръмнеш :twisted:
 
От: Продавам сайт на CMS тематика (Форум)

След като неискаш да купуваш намери си друго място където да се садваш..............Погледни всички сайтове които се продават и ще видиш, че повечето са готови платформи, а си намерил точно в моята да спамиш. Извинявам се, но ми писна от от хора които пишат по темите ми и изливат комплекси за малоценност. Очаквам предложения.........

туй пропъбли и за мени?

кхшшшшшшшш свалков КОЙ ТИ КАЗА ЧЕ НЕИСКАМ ДА КОПУВАМ ВЕ ДША?

А И ДОРИ ДА НЕИСКАМ - ВЖ МИ ПОТПИСА - КО ПИШЕ - ТВА НЕ Е САЙТ ЗА ОБЯВИ

вярно има други дет са готов цмс ама не искат 140 кинта за тях. аре пусни ена обява в пазара да ти инсталнат и сетнат тва дето го имаш и виж как ще имаш оферти за под 20 кинта и след два часа имаш същото дет ти го имаш.

СВАЛКОВ, ЯЗЕ ЗА ТВА ПА ПИТАМ - КВО ПРОДАВАШ - ХОСТИНГА В СУПЕРА И ДОМАЙНА ЩОТО АКО НЕ Е ТВА ТО ДРУГО НЯМА
 
От: Продавам сайт на CMS тематика (Форум)

И отново хейт след хейт......
 
От: Продавам сайт на CMS тематика (Форум)

Потърси друг форум където ще можеш да ги продадеш, защото тук хората са много навътре в нещата и трудно някой ще ги врътне по този начин.
Не видяли, че тук не става от другите ти теми. Хората тук ако купуват нещо проверяват всичко много внимателно, дори да им искаш 1лв, те пак ще проверят дали не ги ментиш нещо. Да, тук няма измама, обаче продаваш нещо което реално не струва толкова.
Потърси друг форум където да можеш да ги продадеш, понеже тук хората не търсят да купят хостинг акаунти, камоли от суперхостинг. Тук се търгуват неща които имат реална стойност и става нещо от тях, а от хостинга на суперите... много отдавна нестава нищо :D
 

Горе