Продавам сайт /система/ - голям туристически каталог.

От: Продавам сайт /система/ - голям туристически каталог.

Не говорих на теб, а на колегите, ако не си разбрал, но че разговорите с теб тепърва започват ще разбереш доста скоро.

strana: С теб разговорът приключи доста отдавна? Или не си разбрал?
garnet: Подозирам, че вероятно съм поне два пъти по-голям от теб.
 
От: Продавам сайт /система/ - голям туристически каталог.

..........................
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт /система/ - голям туристически каталог.

Под "колеги" се подразбират участници в този форум, които имат делова етика и принципи.

Спор няма. Има някакво каканижене на осрал се псевдобизнесмен, който във всичките си теми не е продал и една вафла, но пък бил "два пъти по-голям от garnet".
 
От: Продавам сайт /система/ - голям туристически каталог.

vkk1, пич, говориш за стар доказал се и помагал на много хора човек във форума. А ти кой си? Много ясно, че тук подкрепя няма да откриеш, особено след като от ЛС-тата се видя, че не си прав. Или прави бизнес, или си играй в някой пясъчник.
 
От: Продавам сайт /система/ - голям туристически каталог.

..........................
 
Последно редактирано:
Re: От: Продавам сайт /система/ - голям туристически каталог.

Точно така. Става дума за същия доказал се потребител, който написа "ще им напиша да си поделим скрипта на 10 и ще ми излезе 20 лева."
Затова и съм поискал модератор, който би трябвало да следи за правилата /ако има такива/ в този раздел да определи дали това е нормална и приемлива практика тук.
Ако е така - изхвърлят ме и нещата приключват. Няма драма.

Чакай сега мъничко.

1во - не отговаряш на въпросите на потенциалните ти клиенти в темата
2ро - не отговаряш на въпросите на потенциалният ти клиент в личните съобщения
3то - караш потенциалният ти клиент от втора точка да чака да се "посъберат" още желаещи?
4то - никъде не виждам да си споменал, че ако лицето А закупи системата+дъмпа, то няма право да я препродава/разпространява - това си е твой пропуск.

В този ред на мисли, ако аз закупя системата и реша да я препродам на още 9 човека, това означава, че ми излиза 20 лева, както в случая страна ти е написал в съобщението, забележи СЛЕД като го разиграваш, пропускаш да отговаряш на важни въпроси и се правиш на чукнат на човек който ти тика парите в ръцете.

И впрочем, би ли разяснил какъв е проблема да се направи дъмп на динамичният контент? Че по-горното ти мнение силно ме разсмя :)
 
От: Продавам сайт /система/ - голям туристически каталог.

Точно така. Става дума за същия доказал се потребител, който написа "ще им напиша да си поделим скрипта на 10 и ще ми излезе 20 лева."
Затова и съм поискал модератор, който би трябвало да следи за правилата /ако има такива/ в този раздел да определи дали това е нормална и приемлива практика тук.
Ако е така - изхвърлят ме и нещата приключват. Няма драма.

По принцип в добрата оферта се описват подробно условията.

Например:
Дал си цена 200 лв. и уточняваш:
"Офертата е валидна при продажба на Х брой потребители..... Прехвърлянето на системата ще се осъществи, когато Х брой потребители заплатят цената..., прехвърляне към един-единствен купувач няма да се предприема" (друг е въпроса кой ще се навие така, но по-важното, че тези малки детайли ще са описани)

"Цената за закупуване на правата върху системата е 2000 лв., а купувачът трябва да е само един.... и бла-бла" (друг е въпроса как ще доказваш, че си я продал на един, но както споменах по-горе подобни детайли трябва да са описани)

А, не някой да иска да купи системата, при това сериозен потребител и ти да му сервираш, че трябвало да чака.
 
От: Продавам сайт /система/ - голям туристически каталог.

Нека само да се посъберат повече хора евентуално за продажба, да прехвърлям наведнъж, че е много работа.
Хем искаш да продаваш, хем не ти се работи. Това разбирам аз. Не се прави на луд. Офертата ти не е зададена коректно и има подводни камъни, за това става патардия тука.
 
От: Продавам сайт /система/ - голям туристически каталог.

Странна тема и още по-странен спор.
Всъщност внимателно ичетох текста със съобщенията и стигам до извода, че или продавача не е чел внимателно или спора е вече само за спорта.
1. Въпрос за език
2. Отговор за нещо си, но не и по-въпроса + обяснение кандидат-купувача да изчака събирането на още мераклии.
3. Той контрира това с въпроса защо и ако ще е така той ли е глупавия да не спести.

Колега, пак си прегледай чата, но малко си подпалил излишно. Според мен не си схванал хумора за "радостта" при цена 150лв, и че би го купил без да е радостен. Ако не разбираш от подобен тип закачка не знам.

И аз се бях засилил с няколко въпроса, но при така стеклите се обстоятелства ще си остана настрани.

BTW Не знам какво очакваш от модератор или админ? Да ти обясни смешката ли или да ти зададе въпросите, които вече получи и аз намирам за много резонни та да им отговориш?
 
От: Продавам сайт /система/ - голям туристически каталог.

Сайтът има елементарен админ панел, където може да се добавя, променя, прави VIP, добавят се вашите аффномера от сайтовете за групово.

Преди време бях пуснал тук абсолютно същия сайт, но индексиран напълно и с горните приходи, като исках размяна за фейсбук страница, но имах предложения за страници до 100 000 човека, както и цени до 2000лв, които не ме устройваха.

Обявявам цялата система за скромната цена от 200лв.
Отделно трябва да си купите домейн - 15лв е com-а.

Понеже сигурно ще има въпроси защо след като струва 2000лв го пускам за 200лв, ще изпреваря нещата и ще кажа, че реших да се преориентирам и да се занимавам само с продажба на хотелско настаняване,
и тъй като и моя сайт го има в модула с офертите, за мен е по-добре да има повече сайтове тип каталози, от които евентуално някой да купи нещо и от моя сайт.
От това печелите вие - 20% афилиейт, печеля и аз, че съм продал нещо - и всички са доволни :)

Демо на сайта: спира се от продажба

Фактически получавате същия сайт като този. Ако някой иска, мога да направя и известни корекции по дизайна и цветовата схема според предпочитанията срещу скромна сума.
За всеки отделен сайт ще направя някои промени по имена на линкове, горе в главата и някои други "хватки", за да не се получи дублирано съдържание и да си имаме проблеми с Гошо.
Е, каква е тази система, демото е махнато
Някой да подскаже, че автора на темата не отговаря на ЛС
 
От: Продавам сайт /система/ - голям туристически каталог.

"Понеже сигурно ще има въпроси защо след като струва 2000лв го пускам за 200лв, ще изпреваря нещата и ще кажа, че реших да се преориентирам и да се занимавам само с продажба на хотелско настаняване,
и тъй като и моя сайт го има в модула с офертите, за мен е по-добре да има повече сайтове тип каталози, от които евентуално някой да купи нещо и от моя сайт.
От това печелите вие - 20% афилиейт, печеля и аз, че съм продал нещо - и всички са доволни"

Малко извън темата, но пак има връзка, понеже ми направи впечатление причината за продажбата на скрипта,
та реших да попитам продавача дали има лиценз за турагент щом ще продава хотелско настаняване?
 
От: Продавам сайт /система/ - голям туристически каталог.

Аз продавам кИфтета, ама ще чакам да се съберат 50 купувача, че да запаля скарата...
И тука така ...
:lol:
 
От: От: Продавам сайт /система/ - голям туристически каталог.

Също така казвам на потенциалните купувачи, че ще участвам (но вече с с 20 лева, а не с 200) в групово закупуване на скрипта.

Тъй като не видях отговор на питането от Фози на колко души ще бъде продаден макс скрипта, както и обявеното от самият продавач, че трябва да изчака събиране на още хора, вземайки предвид и логичната контра оферта на Страна, то аз без да се замислям се впускам към списъка с желаещи да участват във виртуалното ООД с 20лв.
Ако се стигне до сделка не ме пропускайте, просто ми пратете ЛС!
 

Горе