Продавам сайт - спешно

gunshot

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Сайта, който продавам е http://kupchiinica.com/
Не съм собственик на сайта, но съм работил по него. Упълномощен съм да до продам от името на собственика му, тъй като вече няма да има полза от него.

Описание:
- Дизайн, базиран на безплатен темплейт
- Фронтенд - (html, css) правен по поръчка
- Система за управление на съдържание (php, mysql), разработена по поръчка. Включва продуктов каталог и динамична контактна форма. Продуктовият каталог се управлява посредством административен панел.

Цена на сайта: 200 лева

Сайта е подходящ за малка фирма, която иска да представи дейността и продуктите си и разполага с ограничен бюджет (около 500 лева).
Срещу още 200-400 лева мога да организирам редизайн (нов дизайн по поръчка), нов фронтенд, домейн и хостинг за купувача. При това положение получавате фирмен сайт на символична цена.

Сегашните домейн и хостинг не се включват към тази цена, тъй като се съмнявам дали някой ще прояви интерес към тях, домейна има PR 2 и изтича този месец.
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт - спешно

Интересен домейн сте измислили, но нали се сещаш, че фирмите се стремят в името на сайта да е заложено и именто на фирмата

Опитай да се насочиш към друга таргет група
 
От: Продавам сайт - спешно

Интересен домейн сте измислили, но нали се сещаш, че фирмите се стремят в името на сайта да е заложено и именто на фирмата

Опитай да се насочиш към друга таргет група
за купувача ще се вземе нов домейн
 

Горе