Продава се: Продавам сайт с програми с постоянни печалби вече 58 месеца

От: Продавам сайт с програми с постоянни печалби вече 58 месеца

Вдигам темата
 
От: Продавам сайт с програми с постоянни печалби вече 58 месеца

Вдигам темата. Ако имате повече въпроси или искате да видите подробно данни за всичките години, през които сайта е печелил моля да се свържете с мен.
 
От: Продавам сайт с програми с постоянни печалби вече 58 месеца

Вдигам темата
 
От: Продавам сайт с програми с постоянни печалби вече 58 месеца

Вече 60 месеца сайта има постоянни приходи. Цената е 2500 лева. Моля, всеки, който наистина има желание да инвестира да се свързва с мен по скайп или директно на телефона. Имам статистики за печалбите през всичките години, както и за посещенията.
 
От: Продавам сайт с програми с постоянни печалби вече 58 месеца

Като опитам да изтегля някоя програма през mozilla firefox ми изписва:

Докладвана страница с нежелан софтуер!

Страницата zamunda.info е докладвана като съдържаща нежелан софтуер и беше блокирана.
 
От: Продавам сайт с програми с постоянни печалби вече 58 месеца

Като опитам да изтегля някоя програма през mozilla firefox ми изписва:

Да, за съжаление от известно време браузърите така реагират на всички сайтове за сваляния. Западни сайтове като моя дават вече директен линк към специализирани сайтове за сваляне, а не качват програмите на сървъра си. Така ще правя и аз, за да се избегне това неудобство. Програмите пак могат да се свалят, но като се потвърди от самия потребител.

Даването на линк за бъдещите сваляния е добре и от гледна точка на това, че на сървъра на бъдещия клиент може и да няма програми, а това значи, че сайта става изключително лек откъм обем. Може да се хоства и на по-малък план, в някоя фирма!
 
От: Продавам сайт с програми с постоянни печалби вече 58 месеца

Като опитам да изтегля някоя програма през mozilla firefox ми изписва:

И аз виждам абсолютно същото, Г я дава като потенциално опасна, тук още по-зле
https://sitecheck.sucuri.net/results/zamunda.info
Трябва да се оправи иначе е въпрос на време, adsense да изчезне, и ако някой даде 2500 лв, ще пие студена вода.
 
От: Продавам сайт с програми с постоянни печалби вече 58 месеца

И аз виждам абсолютно същото, Г я дава като потенциално опасна, тук още по-зле
https://sitecheck.sucuri.net/results/zamunda.info
Трябва да се оправи иначе е въпрос на време, adsense да изчезне, и ако някой даде 2500 лв, ще пие студена вода.

Колега, не се изказвай неподготвен! Всички програми в сайта са фрии, оупън сорс или такива, които са с 30-дневен пробен период и Гуугъл много добре вижда това. За 60 месеца не, само че не е правил проблеми, а и цената на клик е сравнително добра и сайта се индексира много добре в Гуугъл. Ако сложа само една програма за сваляне, която е само и единствено платена Гуугъл веднага ще види това!
 
От: Продавам сайт с програми с постоянни печалби вече 58 месеца

Според мен някоя от програмите качени на сайта ти се смята за злонамерена (понякога това става дори ако просто има реклама вътре или предлага да инсталира някаква добавка). Трябва да видиш в google webmaster tools коя точно. Би трябвало да пише там, понеже и Гугъл смята сайта за опасен в момента: https://www.google.com/transparencyreport/safebrowsing/diagnostic/?hl=bg#url=zamunda.info
 
От: От: Продавам сайт с програми с постоянни печалби вече 58 месеца

Според мен някоя от програмите качени на сайта ти се смята за злонамерена (понякога това става дори ако просто има реклама вътре или предлага да инсталира някаква добавка). Трябва да видиш в google webmaster tools коя точно. Би трябвало да пише там, понеже и Гугъл смята сайта за опасен в момента: https://www.google.com/transparencyreport/safebrowsing/diagnostic/?hl=bg#url=zamunda.info

Благодаря за съвета, колега. Проверих, но няма съобщение за сайта. Така или иначе, намерих решение, което утре ще влезе в сила, но и ще проверя програмите отново.
 
От: Продавам сайт с програми с постоянни печалби вече 58 месеца

Малко статистики за търсенията в Гуугъл. За определени ключови фрази подреждането е, както следва:

безплатни програми - 1 място
безплатни програми за сваляне - 2 място
софтуер програми - 5 място
програми за теглене - 5 място

отделно, ако се търсят определени програми излиза също на първите места.

Хубавата новина е и че вече може да теглите без проблеми програми
 
От: Продавам сайт с програми с постоянни печалби вече 58 месеца

Малко статистики за търсенията в Гуугъл. За определени ключови фрази подреждането е, както следва:

безплатни програми - 1 място
безплатни програми за сваляне - 2 място
софтуер програми - 5 място
програми за теглене - 5 място

отделно, ако се търсят определени програми излиза също на първите места.

Хубавата новина е и че вече може да теглите без проблеми програми

"The site ahead contains harmful programs"...
 
От: Продавам сайт с програми с постоянни печалби вече 58 месеца

Сайта от какво печели? виждам че няма никакви реклами по него... :?
 
От: Продавам сайт с програми с постоянни печалби вече 58 месеца

Сайта от какво печели? виждам че няма никакви реклами по него... :?

Има реклами: на първата страница и на вътрешните. Рекламите са по 1-2 на страница и са достатъчни на този етап. Бъдещия собственик ако иска може да еспериментира с още на брой реклами.
 
От: Продавам сайт с програми с постоянни печалби вече 58 месеца

images upload
 

Горе