Продавам сайт с фармацевтична насоченост

E.Ivanov

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Моля да се заключи темата,спирам продажбата на сайта и приложението


Здравейте колеги и приятели.
Имам сайт,който е специализиран в сферата на фармацевтиката(аптеки и дрогерии),към него върви вече и андроид приложение,което е единственото с тази насоченост в гугъл плей .
Сайта си е действаш,има посетители.
Пускам го пробно за продажба,поради причина че нямам ресурс да го пълня със статии и други полезни неща,иначе номенклатурата с описанията на лекарствата си ги има,както и че се вкарват редовно нови лекарства,хранителни добавки и тн.
"Пробно",защото не съм сигурен че някой би имал интерес в този сайт (предприемач.ком) да вложи усилия и пари поради спецификата на нишата към която е ориентирам и пробно ,само за седмица (най-много),после ще продължа да си го пълня малко по малко.
Сайта се обхожда от гугъл,новите позиции излизат за няколко часа след като са добавени (уникални).
Сайта е за хора,които имат аптека,дрогерия,връзки във фармацевтичните среди или решат да го използват като рекламна платформа ,рекламирайки продукти от фармацевтичната промишленост,добавки тн.
Моля,някой има интерес, нека да има в предвид че сайта не е евтин и е специфичен.Трябва да има ресурс (хора и пари) за да го развие.
Имайки в предвид горното,просто да не си губим времето .
Конкретни въпроси задавайте на ЛС и ще помоля-само хора ,които имат реални пари и интерес.
Благодаря ви предварително.
Обявата ще е валидна една седмица.
Поздрави и приятен уикенд
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт с фармацевтична насоченост

Ако може цена и линк към сайта а също и sype ако имаш. На ЛС.
 
От: Продавам сайт с фармацевтична насоченост

Колега ivslev
имаш ЛС
 
От: Продавам сайт с фармацевтична насоченост

Дай и на мен лично с детайли?
 
От: Продавам сайт с фармацевтична насоченост

Здравейте,имате ЛС
П/п
Имате чудесни сайтове и много интересни статии.
Поздрави
 
От: Продавам сайт с фармацевтична насоченост

здравей, ако може цена и сайта на лично
 
Аз искам само да попитам, какво ще стане след една седмица?
 
От: Продавам сайт с фармацевтична насоченост

Здравейте AMOUN,
след седмица спирам да го продавам,ще инвестирам време и средства за да продължа да го развивам.
В момента слабото звено ми е единствено публикуване на новини в секцията "новини",всичко друго си е на ниво.Приложението за смарт устройства набира сила и ще добавя нови възможности ,като "напомнител" (ремайндер) за прием на лекарства с много възможности,дори напомняне за свършване на лекарството което се приема ,както и възможност,ако се приема след или преди храна да напомня,също така ще се добави в сайта и приложението секция за хранителни добавки и спорт/фитнес,до няколко дена ще пусна за приложението и нова версия за търсене на аптеки/дрогерии в близост до смарт устройството.
И самото приложение за андроид е единственото на български език в гугъл плей.
За това казвам само седмица,за да разбера има ли някой желаещ да купи всичко това или просто ще продължа да си го развивам.
 
От: Продавам сайт с фармацевтична насоченост

мен нещо ме забравихте :rolleyes:
 
От: Продавам сайт с фармацевтична насоченост

Извинявайте,някак си съм ви пропуснал колега
Имате ЛС
 
От: Продавам сайт с фармацевтична насоченост

Извинявайте,някак си съм ви пропуснал колега
Имате ЛС

ако се отнася до мен още не съм получил нищо ;)
 
От: От: Продавам сайт с фармацевтична насоченост

Извинявайте,
може би съм объркал адресанта,моля за извинение,мисля че сега Ви изпратих ЛС.
Поздрави
 
От: Продавам сайт с фармацевтична насоченост

Вместо да се продава сайта, ако искаш може да ми обясниш как виждаш развитието му в каква насока какво се очаква и мога да инвестирам в него, без да го купувам целия, защото няма време да се занимавам и аз с него, а сайта не е лош :)
 
От: Продавам сайт с фармацевтична насоченост

Колега @ AMOUN,
Написал съм ви ЛС.
Поздрави
 
От: Продавам сайт с фармацевтична насоченост

Здравейте колеги,
спирам продажбата на сайта (тук).
Благодаря Ви за интереса,някой ако желае и иска да публикува в сайта в секция "Новини" на здравна тематика,моля да ми напише ЛС и с удоволствие ще публикувам.
Ако има желаещи да си инсталират мобилно приложение на здравна тематика на български език (единственото на български език,разбира се напълно безплатно),да ми напишат ЛС ,за да не си правя реклама тук.
Поздрави и Ви пожелавам много успешен бизнес и хубави почивни дни!
 

Горе