Продавам сайт - 1100-1500 уникални дневно

angeldimit

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте,

сайтът е http://muzikalni.com - музикална енциклопедия.

Статистика:
- текстове на песни: 311491
- vbox7 клипове: 29347
- изпълнители: 6326
- авторски биографии: 72
- PR3
- 1100-1500 уникални дневно (93% от Google)
- 228 000 индексирани страници

Сайтът има и блог секция, също с авторски новини и материали. Ще я видите на адрес: http://blog.muzikalni.com/

Страницата излиза на първа страница по ключови думи като "текстове на песни", "музика" в Google.

Дизайнът представлява доста преправен безплатно разпространяващ се шаблон, а php кодирането е изцяло мое дело. Екстри:
- интегриран phpbb форум
- след създаване на профил можете да си направите своята уникална колекция от песни.
- система за предстоящи партита и концерти

БОНУСИ ПРИ ПОКУПКА:
- скрипт, който автоматично добавя клипове от vbox
- скрипт, който автоматично добавя клипове от youtube
- 1 месец безплатна поддръжка (след изтичането му можем да се договорим за продължаване на услугата от моя страна).

Забележка: След покупва Вие не се задължавате да оставите линковете в footera на сайта. Аз ще се свържа с хората, които си ги предплатили, за да измислим алтернатива или да им върна парите.

Сайтът има Analytics, ако желаете да погледнете, пишете ми ЛС.

Цена: по договаряне

Ако повече от 1 души прояват интерес ще дам началото на търг, който ще реши кой ще е новия собственик.

Сайтът има голям потенциал, продавам го, защото искам да инвестирам в друг тип бизнес.

Въпроси и оферти моля на ЛС, email angeldimit[at]gmail.com или skype: acho92.

:)

Поздрави,
Ангел Димитров
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт - 1100-1500 уникални дневно

900 лева му търся на сайта.

Все още не е продаден.
 
От: Продавам сайт - 1100-1500 уникални дневно

Веднъж слагах един линк в музикален сайт към free сваляне на един файл.
От собственика на сайта разбрах, че много скоро след това Google Adsens бота е засякал и са предупреждавали за нарувашане на регламента.

Нямал ли си такива проблеми? Гледам, че в сайта ти има линкове към сваляне на песните безплатно от някакви фрии сайтове.

Виж дали имаш предупреждения в Adsens акаунта. Инвестиция от 900 са много пари за подобен риск.
 
От: Продавам сайт - 1100-1500 уникални дневно

Веднъж слагах един линк в музикален сайт към free сваляне на един файл.
От собственика на сайта разбрах, че много скоро след това Google Adsens бота е засякал и са предупреждавали за нарувашане на регламента.

Нямал ли си такива проблеми? Гледам, че в сайта ти има линкове към сваляне на песните безплатно от някакви фрии сайтове.

Виж дали имаш предупреждения в Adsens акаунта. Инвестиция от 900 са много пари за подобен риск.

Ако имаше такива предупреждения, щях да ги посоча, но няма.

Линковете за "free download" никога не са сочили към mp3 файлове, бяха създадени с друга вече неактуална цел.

Няма нищо нередно и незаконно в сайта.
 
От: Продавам сайт - 1100-1500 уникални дневно

За януари и февруари приходите варираха на почти 200 лева.

Нямам проблеми със закона, в никакъв случай не е това причината да го продавам.

и за да съм точен:
- 20 лева от easytrader (длъжен съм да спомена, че от този месец сайтът е изключен от програмата им, не знам по каква причина).
- 95 от Adsense
- 60 от друга реклама

*всичко е в лева
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт - 1100-1500 уникални дневно

Човека не продава сайт с музикални линкове, а сайт с инфромация и текстове, доколкото разбрах. В такъв случай не може да има никакви проблеми със авторските права. Купувайте смело :)
 
От: Продавам сайт - 1100-1500 уникални дневно

За януари и февруари приходите варираха на почти 200 лева.

Нямам проблеми със закона, в никакъв случай не е това причината да го продавам.

и за да съм точен:
- 20 лева от easytrader (длъжен съм да спомена, че от този месец сайтът е изключен от програмата им, не знам по каква причина).
- 95 от Adsense
- 60 от друга реклама

*всичко е в лева
(20+95+60) -20(от този месец сайтът е изключен от програмата)= 155
със същия успех можеше да кажеш, че прави почти 400 лв
моята оферта е 400 BGN
 
От: Продавам сайт - 1100-1500 уникални дневно

Хах, първо бях написал мнението с "почти 200 лева", после го редактирах и добавих точно колко и откъде. Пропуснал съм да коригирам и нагоре.
 
От: Продавам сайт - 1100-1500 уникални дневно

За януари и февруари приходите варираха на почти 200 лева.

Нямам проблеми със закона, в никакъв случай не е това причината да го продавам.

и за да съм точен:
- 20 лева от easytrader (длъжен съм да спомена, че от този месец сайтът е изключен от програмата им, не знам по каква причина).
- 95 от Adsense
- 60 от друга реклама

*всичко е в лева
Това на месец ли?
И тази друга реклама - предполагам е от продажба на линкове, нея не е коректно да я включваш в месечните приходи на цяло ...
 

Горе