Продавам сайт: aktior.com

FeNoMeNa

New Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Здравейте. Продавам следния сайт: aktior.com - online телевизия, радио, mp3 търсачка. Пуснах го скоро(има голям напредак).Средно има 600-800 уникални, адсенс също има от скорои зкарвам от 60$ до 1,20$, в момента има 5,50$. Към него влиза хостинг и домейн.

За връзка: skype: FEN0MENA

едит: Домейна е продаден, някой ако иска системата + базата с данни, цена: 80лв
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт: aktior.com

Може ли на лс да ми пратиш подробна информация за приходите и посещенията + цена ?
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт: aktior.com

колко искаш за сайта

Здравейте. Продавам следния сайт: aktior.com - online телевизия, радио, mp3 търсачка. Пуснах го скоро(има голям напредак).Средно има 600-800 уникални, адсенс също има от скорои зкарвам от 60$ до 1,20$, в момента има 5,50$. Към него влиза хостинг и домейн.

За връзка: skype: FEN0MENA
 
От: Продавам сайт: aktior.com

Може и бартер, не е задължително за сайт...
А защо ти е друг сайт, като нямаш време да се занимаваш ?
Този нали ти изкарвал по 1.50 дол. на ден и каква е гаранцията, че бартерния ще ти ги изкарва ?
 
От: Продавам сайт: aktior.com

Не е казал, че ги изкарва на ден.
Колега ти добре го продаваш, но като казваш колко изкарва и какви посещения има казвай и срока.
Защото аз имам сайт с 15 000 посещения...
 
От: Продавам сайт: aktior.com

мене ме интересува цената, както и статистика за посещаемостта, ако има и такава за приходите, ок, ако не не е голям проблем

а да и там като цъкнеш на НБО има един надпис дето не ме кефи особено
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт: aktior.com

мене ме интересува цената, както и статистика за посещаемостта, ако има и такава за приходите, ок, ако не не е голям проблем

а да и там като цъкнеш на НБО има един надпис дето не ме кефи особено

цена?
как стой въпроса с това ХБО, а и това новини за какво е?
 

Горе