Продавам сайт

TheWizarD

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте ,
продавам сайта си www.web4o.net .
Сайта работи на автоматичен принцип , чрез сваляне на rss от kaldata.com . Продавам го , защото нямам желание да се занимавам с него .
Домейна изтича на 25.11.2009 и е регистриран в superhosting.bg . Продава се без хостинг .
Цената е 30 лева .
 
От: Продавам сайт

cccdsc, знаеш ли колко му пука колко даваш? На какъв се правиш, като пишеш по този начин? Сайта и да не струва и една стотинка има ЛС, пишеш му на човека и ако е съгласен - ти го продава. Какво мен ме интересува ти колко даваш?
 
От: Продавам сайт

cccdsc, знаеш ли колко му пука колко даваш? На какъв се правиш, като пишеш по този начин? Сайта и да не струва и една стотинка има ЛС, пишеш му на човека и ако е съгласен - ти го продава. Какво мен ме интересува ти колко даваш?

мога да те попитам абсолютно същото?
 
От: Продавам сайт

Давам го за 30 лева заради домейна му , който е доста хубав . Труд по сайта не съм хвърлил много . Няколко защити и мода който дърпа информация от kaldata.com . Ако някой даде 20 лева веднага му го давам .
 
От: От: Продавам сайт

мога да те попитам абсолютно същото?

Чакай бе приятел, хората трябва да имат малко възпитание към останалите. Не може едва ли не този да влиза, да се прави на голямото гъзе и да казва кой колко предлага. Казал е една сума, той казва - давам два пъти по малко. Ебати играча, а? Това дразни и е невъзпитано. Грозно. Така ли се толерираме един друг?
 
От: От: От: Продавам сайт

Чакай бе приятел, хората трябва да имат малко възпитание към останалите. Не може едва ли не този да влиза, да се прави на голямото гъзе и да казва кой колко предлага. Казал е една сума, той казва - давам два пъти по малко. Ебати играча, а? Това дразни и е невъзпитано. Грозно. Така ли се толерираме един друг?

съгласен съм че дразни и е невъзпитано но това ли е начина да му го кажеш, падаш на неговото ниво и вмесно човек-а да си продаде сайта водим тази не особено смислена дискусия ( за което се извинявам на всички)
 
От: Продавам сайт

Ми на мене лично ми писна и започвам да го казвам всеки път когато видя нещо подобно. То само да чакаме модераторите да трият дадени коментари не става. Трябва да си ги казваме нещата.
 
От: Продавам сайт

Продаваш ли още сайта? Нов съм тук и не мога да пращам съобщения, затова ми пиши как мога да се свържа с теб
 

Горе