Продавам сайт.. :)

krasimir4o

New Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте,
Това е първия ми пост тук и първия ми опит за продажба на сайт, сефте като цяло :lol:

Сайт: easydict(.)info
посещения: tyxo(.)bg?87289

Domain Register: ГоуДеди :)
Domain Exp. Date:31.10.2010

Хостинга в момента му е 00webhost.

За цена нямам никаква идея ,но му търся около 50 кинтара, продавам също само скрипта, който е правен от мен, и на него му търся 25 левчета.
Понеже това ми е първи път приемам всякакви критики, наредби, коментари по цената и тем подобни.
Ако има навитаци , за контакт:
email:[email protected]

Тел:0886515446
skype: de_puta_madre554
Благодаря!
 
От: Продавам сайт.. :)

Превежда, просто виж дали правилно избираш Translate From и Translate to..
Успех :)
 
От: Продавам сайт.. :)

А случайно zsix.info да има като твоя?

Неможеш да казваш че нещо е правено от теб и да си преписваш чужди заслуги, като казваш че "скрипта" е твой. Съветвам те да научиш разликата между "програмиране" и "уеб дизайн".

П.П. Бас ловя че ако кода е писан от теб, няма да напишеш такава цена. Имаш 2 варианта да го направиш. Да използваш гугъл на готово със заявки или да пишеш дума по дума целия език на няколко държави. Това прави околи милион, че и отгоре думи? За това немисля че ще искаш "25 левчета", а 25 000 лв. ;)

Това не е повод за заяждане, а просто ти давам съвет.

Поюдрави.
 
От: Продавам сайт.. :)

Прав си, за да искам 25 левчета не съм ги писал дума по дума...до това заключение може да стигне всеки ;)
Аз си продавам сайта вие ако мислите ,че ще ви е от полза го вземете...не ви питам откъде съм го взел кой е писал скрипта и т.н.
Вие тук не гледате дали ще ви е от полза и да кажете- Купувам или Не Купувам, а гледате да насолите хората, за да не могат да си продадат продукта...Изтъквате всичките кусури,..ОК, разбирам..
ама аз искам 25 лв , вие за 25лв искате целия translate.google.com май ...
Коментара беше достатъчен, надявам се след този пост да няма други коментари освен свързани с интерес към сайта.
Благодаря!

edit: и дизайна е мой и скрипта е мой, имат го много хора, но те са си платили.
 
От: Продавам сайт.. :)

ся се убедих скрипта не е твой просто си променил малко
п.с ето го оригиналния http://kaspyr.com/tr/ туко що го качих на хоста
 
От: Продавам сайт.. :)

а на кой е?
едит; не ми се спори за глупости, ако има кой да заключва темата и т'ва е, някой ако иска сайта да пише на мейла.
Благодаря
 

Горе