Продава се: Продавам сайт

От: Продавам сайт

blaster - Абе аз, че го продадох, продадох го. Ама после се сетих, че мога да опитам да го продам още един път - получи се. След това си викам - що да го продавам, чакай да го дам под наем, та да си имам безкрайни стабилни месечни доходи. Така, че за сега два пъти го продадох и също така го отдадох един път под наем.

Шото сайта е ного хубав затова, коимаш друг за продаване в сашата ниша ме пиши прав копувач, казвам преварително дане ма зпревари некой
 
От: Продавам сайт

И аз се замислях да пусна подобна обява, но не ми стигна смелостта да я избацам в секция пазар па макар и иронично:)
Не отиват на добре нещата...
Чета си аз обявата, смислено написана, но нещо ми бега логиката ми говори едно, мозъкът разбира друго, очите виждат трето, викам си ко става тука ба и по едно време включвам за ко иде реч:)
Тва свсе едно да влезнеш в сладкарница и да ти поднесат шкембе чорба във вид на торта трее малко време докат мозъкут обработи информацията и вкусовия нерв подаде импулс , че тортата е солена и с чесън:), ако си малко по-алтав докрай може и да не разбереш, а да искаш и още, но с по-малко захар:)))
 
От: Продавам сайт

И аз се замислях да пусна подобна обява, но не ми стигна смелостта да я избацам в секция пазар па макар и иронично:)
Не отиват на добре нещата...
Чета си аз обявата, смислено написана, но нещо ми бега логиката ми говори едно, мозъкът разбира друго, очите виждат трето, викам си ко става тука ба и по едно време включвам за ко иде реч:)
Тва свсе едно да влезнеш в сладкарница и да ти поднесат шкембе чорба във вид на торта трее малко време докат мозъкут обработи информацията и вкусовия нерв подаде импулс , че тортата е солена и с чесън:), ако си малко по-алтав докрай може и да не разбереш, а да искаш и още, но с по-малко захар:)))

Майтапа настрана, обаче направо не е истина колко хора ми писаха на лично за инфо на сайта, искат да го купуват. Което ме кара да си мисля, че пазара е много зле, хората са неинформирани, могат много лесно да се манипулират и лъжат и после ни излиза лошо име. И разбира се, всичко това е свързано, следствието е, че няма реклама в сайтовете, то как да има, след като ще излъжеш потенциален рекламодател и ще му вземеш парите, обаче го губиш завинаги и той се отказва от инвестиции в интернет?

Всъщност няма нищо за подиграване тук според мен, защото съм срещал такива хора - имат пари и решават да инвестират в интернет, чуват отвсякъде, че се изкарвало пари, виждат отлична оферта за сайт, решават да инвестират и после - нищо. И ги губим... .
 
От: Продавам сайт

Дори и да имам интерес, то той вече е унищожен. Успех с описанието :)
 

Горе