Продавам сайт

RMPG

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
muzi4ka.com

Домейн, сайт, всичко...
Търсим сериозен купувач. Домейнът е подновен преди 2 месеца, съответно изтича след 10. Google Pagerank 5, над 18000 уникални дневно. Импресии близо 2 милиона на седмица. Над 2800 посещения от търсачки на ден. Като цяло може доста пари да се направят на фона на посещенията на сайта. Ако има интерес пишете на ЛС. Допълнителни въпроси може да пускате и в темата.
 
От: Продавам сайт

Здравей, аз съм заинтересован. Дай ако обичаш повече инфо за сайта и кажи някаква примерна цена.

Поздрави, Александър
 
От: Продавам сайт

Ограничение на бюджета, с който разполагаш имаш ли?

Ми какво повече за сайта да кажа, не знам. Поток от регистрирани потребители всеки ден, в момента са почти 120 000 за 1 година и няколко седмици. Малко оптимизация, малко по-добро позициониране и по-добри реклами ще ти донесат доволно големи приходи. Може да провериш в Alexa, да видиш Google PR-a, ако нещо те съмнява. И... статистики от двата брояча. tyxo.bg/?25841 и bgcounter.com/?sts,day,,,,muzi4ka , ако може да се вярва на тях. Друго не знам, ако искаш ме питай и ще ти кажа, това което те интересува.
 
От: Продавам сайт

два коментара имам с моето вмешателство

1) за музи4ка.ком трябва се искат нескромно количество пари

2) който го вземе трябва да има много, ама много сериозен бизнес план за него
2.1 и трябва доста да помедитира над идеята за бизнес стратегията
 
От: Продавам сайт

Няма проблем да осигуря на купувача примерно 3-4 месеца платен сървър, но това дълбоко зависи от сумата, която ще предложи. И също така може да ползва сървърните услуги с 50% отстъпка, което също зависи от цената, която се предлага. Както се вика: аз давам - и вие давате. За бизнес стратегията не само трябва да се медитира, а и уроци по медитация да се предлагат. Но определено, който го вземе, пипне тук-там, поинтересува се за реклама, направи някои малки оптимизации и вкара нещо ново - успехът ще е моментален. Не го казвам просто ей така, истина е. ;)
 
От: Продавам сайт

Малко оптимизация, малко по-добро позициониране и по-добри реклами ще ти донесат доволно големи приходи.

Като може ти защо не си ги направил? :wink:
Няма лошо да продаваш, ама на кой ги пробутваш тия...може това, може онова и ще ти донесе много приходи. То принципно всичко може и без да ти купят сайта пак може да напряват това онова и може да им влезе нещо в касичката... :)
 
От: Продавам сайт

Ами нямам време да се занимавам да правя оптимизации, да коригирам кодове и всичко останало. Както казах разходите на месец може да ги смалим с 50% т.е. ще плащате по 70 лв. вместо 140 лв. на месец. Приходите стигат над 1000 лв. на месец, няма да поствам масово снимки в темата, който иска да ми прати ЛС, ако наистина има интерес да купи сайта и ще му покажа снимки.
 
От: Продавам сайт

А каква е причината да я продаваш ?

Вероятно и на него са му пратили призовка относно сайта както беше с iskammp3.com. Това беше и причината собственикът на iskammp3.com да го продаде.
 
От: Продавам сайт

Не, не са ми пратили призовка. Причината е, че нямам време, вече нямам и желание да се занимавам със сайта. Пък и скоро мисля да пусна нещо по-интересно, т.е. имам големи планове, хаха. За призовка не може да става дума, до сега не са ми пращали подобно нещо.
 
От: Продавам сайт

Крайна цена 10 000. Може и на изплащане на месец с някакви суми... :)
 
От: Продавам сайт

Бате пожелавам ти успех , само искам да кажа ,че е добре да споменаваш някои неща още в началото на офертата ...като това ,че е бан от адсенс ;)
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт

Сайта е крап. например за 27ми имаме 24,100 посещения от които 17 239 са Direct Hit. Или с други думи не ни броийте тез 17к защото са от спам най вероятно.. VBS скриптове за Skype или други подобни работи. Приказки от сорта "Много е популярен сайта и много го посещават хората" са излишни.

Според Alexa "Linking in: 107" а според WebsiteGrader "Inbound links: 67,768" което не е кой знае какво.

Иначе признавам че сайта добри посещения получава от гоогле за ня някои думи. Но далеч не са тези 25-30 хиляди на ден за които се говори.

Този домейн ще го продадеш май в тднам доста по-бурзо и лесно.
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт

Може ли да ми пратиш скриин от приходите от последните 2-3 седмици с новите реклами?
Сайта е крап. например за 27ми имаме 24,100 посещения от които 17 239 са Direct Hit. Или с други думи не ни броийте тез 17к защото са от спам най вероятно.. VBS скриптове за Skype или други подобни работи. Приказки от сорта "Много е популярен сайта и много го посещават хората" са излишни.

Според Alexa "Linking in: 107" а според WebsiteGrader "Inbound links: 67,768" което не е кой знае какво.

Иначе признавам че сайта добри посещения получава от гоогле за ня някои думи. Но далеч не са тези 25-30 хиляди на ден за които се говори.

Този домейн ще го продадеш май в тднам доста по-бурзо и лесно.
хахаххаа, ти си велик братле,
те и vbox, abv, gbg и всички големи получават само спам посещения по твойта логика.

По-хубаво от това да не зависиш от гугъл за посещения на сайта здраве му кажи, може да го баннат и от гугъл и пак ще си прави по над 20к на ден.
Сайта си струва, но сумата е малко плашеща за нас.
 

Горе