Продавам сайт

mbox7

Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Здравейте,
реших да се обърна към вас с предложението за продажба на един мой проект.Става въпрос за http://mbox7.net/. Сайтът е нов, горе-долу развит ( 1200-300 униклани посещения дневно, 15-20 000 импресии ) с добро индексиране в Google и Page Rank 4.Сайта е с голям потенциал, но поради мойте ограничени финанси и малкото време, което имам за подръжка на сайта се опасявам да не пропадне.Ако се интересувате от моя сайт можете да се свържете с мене на е-майл адрес [email protected] или скайп : s_gerrard_8-liverpool
 
От: Продавам сайт

По най - проста логика, ако има хубава печалба този сайт пич-а няма да тръгне да го продава, разбира се това е мойта проса логика може наистина да няма време да го развива, а може и да е решил, че ще опита да му земе няколко к лева :rolleyes:
 
От: Продавам сайт

Цената е по договаряне, а за пари значи адсенсе сложих скоро, не на всички страници по 1 $ дневно ми прави. Ако се сложи по - добре рекламите ще прави и повече .. аз разчитам главно на платени реклами имам доста до сега купени и съм искарал доста пари от реклами.
 
От: От: Продавам сайт

Цената е по договаряне, а за пари значи адсенсе сложих скоро, не на всички страници по 1 $ дневно ми прави. Ако се сложи по - добре рекламите ще прави и повече .. аз разчитам главно на платени реклами имам доста до сега купени и съм искарал доста пари от реклами.
какво означава по договаряне??
Давам ти 1 лев, договорихме ли се??
Пиши ми л.с. със сериозна оферта ... по договаряне звучи смешно ... кажи някаква цена и тогава ще се договаряме ...
 
От: Продавам сайт

ХА ХА ХА ХА за бг сайт който прави $1 на ден 1500 лв трябва да си луд...
 

Горе