Продавам сайт

От: Продавам сайт

@mbox7 един приятел казва друго "Който се смее последен, бавно загрява"
П.П. Аз рекламирах при тебе, и мога да кажа, че бяха изгубени 1.20 лв ...
 
От: Продавам сайт

@sammy
еми ти рекламирай хляб при сладоледа и чакай резултат .. :lol::lol::lol:
 
От: Продавам сайт

mbox7 - не се тормози...продай си сайта някъде другаде .пиша ти го от приятелска гледна точка.тук просто или някой ще ти се подиграе или нещо друго..тук не става за продажби..убедих се вече не един път.
 
От: Продавам сайт

@radev :lol::lol::lol:
@naskobg и аз се убедих вече .. така че заключете темата :)
 
От: От: Продавам сайт

@sammy
еми ти рекламирай хляб при сладоледа и чакай резултат .. :lol::lol::lol:
ами таргета и на двамата на сайтове ни са тинейджъри, така че не мислех, че ще има проблем, а това че имрепресиите са генерирани от букс-бг.ком не знам как да го коментирам..
 
От: Продавам сайт

mbox7 - не се тормози...продай си сайта някъде другаде .пиша ти го от приятелска гледна точка.тук просто или някой ще ти се подиграе или нещо друго..тук не става за продажби..убедих се вече не един път.
аз пък съм на друго мнение, лично съм купил 3 сайта от този форум, но предлагания определено не струва 1500 лева.
Няма много посещения от гугъл, което е голям минус, неможе да докаже откъде му идва трафика ...
 
От: От: От: Продавам сайт

ами таргета и на двамата на сайтове ни са тинейджъри, така че не мислех, че ще има проблем, а това че имрепресиите са генерирани от букс-бг.ком не знам как да го коментирам..
Твоят сайт е за скайп .. а моя за музика .. а за бух-бг го ползвах в началото още както казах още в началото на дискусията ..
А за цената .. 1 500 някой ако иска нека пише ЛС, за по-малко няма го продам. Айде приятен Ви ден :d
 
От: Продавам сайт

да допълня за гугъл основните думи, по които съм развивал сайта са " Хитове до скъсване" и "Музика до скъсване". Можете да проверети, че при първата минаваме даже Radio/TV City .
 
От: От: Продавам сайт

да допълня за гугъл основните думи, по които съм развивал сайта са " Хитове до скъсване" и "Музика до скъсване". Можете да проверети, че при първата минаваме даже radio/tv city .
хахаха, страхотни думи, имаш ли повече от 1 посещение по тях на седмица??

Моето предложение е 400-500 лева, реално толкова е цената, даже давам малко повече от реалната ...
сайта неможе да използва adsense, а от изитрейдър се правят малко пари и монетизацията му е трудна. Друг въпрос е, че може скоро да изгори, заради музиката , а собственика му да си има разправии със закона, заради някакъв си $1 на ден ...
 

Горе