Продавам сайт

bekyarov

Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Здравейте.
Поради големия интерес към сайтове на тема хубор,забава реших да направя още 1 сайт на тази тема.
Сайтът е www.Skuka.net - направен е с цел продажба (както повечето ми проекти)
В съдържанието има над 500 материала, като по него сме работили 3ма човека.

Очаквам предложения!

За връзка с мен ЛС или:
сакйп: vaskobekyarov
GSM: 0883395569

Цена: 60лв, трябват ми спешно!
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт

Поне да бяхте добавили малко авторски контент а не само copy/paste от други сайтове. Иначе успех с продажбата!

Ако имаше авторски контент нямаше да струва 100лв :)
А материалите, които са използвани са такива на които трудно могат да се докажат авторски права, понеже се срещат в доста от сайтовете на тема развлечения.
 
От: От: Продавам сайт

Ако имаше авторски контент нямаше да струва 100лв :)
А материалите, които са използвани са такива на които трудно могат да се докажат авторски права, понеже се срещат в доста от сайтовете на тема развлечения.

съгласен съм с bekyarov! Аз лично преди имах подобен фън сайт с вицове и тем подобни и мога да ви кажа, че контента беше 70/80 % copy-paste - И КВО ? Пак си имах трафик и всичко си беше ОК.
 
От: Продавам сайт

3 ма човека работа...хост + домейн = 80 кинта, поделено на 3 по 20 кинта на калпак като платите домейна...е за кво въобще сте си играли да го правите тоя сайт...
 
От: Продавам сайт

3 ма човека работа...хост + домейн = 80 кинта, поделено на 3 по 20 кинта на калпак като платите домейна...е за кво въобще сте си играли да го правите тоя сайт...

Да виждаш нещо сложно, че да искаме повече :)
 
От: Продавам сайт

Здравейте отново. Давам сайта за 60лв трябват ми спешно пари за да започна нов проект, искам само да си избие разходите и малко отгоре колкото да се почерпим 1 вечер :)

Плащането може да стане и с epay.bg
 
От: Продавам сайт

не бе не виждам нищо сложно, просто си мисля = вложено време и труд равно ли е на това което ше вземете....изобшо не е моя работа по принцип.Успех
 

Горе