Продавам сайт

vankodosev

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам сайта rali.1gb.bg. Сайта е нов, а не ми се занимава да го разпространявам и затова го продавам ефтино. Със се хоста го продавам: цена 45 лв ако има желаещи да ми пишат. skype : predato93 а може да се договорим и по ефтино да го дам.

ПС: Извинявам се за правописа, ама бързах.
 
От: Продавам сайт

4лв. от мене :)

:lol: Лелелеле... Продавал го с хоста. :lol: ...с безплатния... Пич това не може да се нарече сайт. Сорка, че те забиваме в началото още ама и 4 лв не струва. :(
 
От: Продавам сайт

В поста ти има поне 10 правописни грешки, а да не говорим за сайта, където още с влизането открих 124543523 грешки.
 
От: От: Продавам сайт

В поста ти има поне 10 правописни грешки, а да не говорим за сайта, където още с влизането открих 124543523 грешки.
Ами значи 5лв за сайта, ако си плати 10 лв за отстраняване на грешките. :)
 
От: Продавам сайт

тая гора завладя света ... поне я модваите да не си личи че е тя ... ако имате малко почете идеи може да станат страхотни сайтове но вие правите се едни и сащи работи тва е банално вече
 
От: Продавам сайт

Абе хора я ме светнете как се избиват парите за тези награди - Нокии,други телефони, MP3-ки и т.н.
От Adsensa ядец да ги изкараш парите.
Доста нередно ми се вижда да се зарибяват така хлапетата, а пък някой ако има такъв тип сайт може и да сподели опит ...
 
От: Продавам сайт

Еми лесно просто не даваш награди... или ги правиш ,за да се гепат към 100000000000000 точки...
 
От: Продавам сайт

Еми лесно просто не даваш награди... или ги правиш ,за да се гепат към 100000000000000 точки...
Прав си, но доста гадничко за хлапетата, дето се връзват де.
 
От: От: Продавам сайт

Прав си, но доста гадничко за хлапетата, дето се връзват де.
Еми аз бях измислил начин "хем вълка сит ,хем агнето цяло" и хем да си има награди и хем да не давам 1 стотинка ама викам да не съм гаден да лъжа хората...:lol:
 

Горе