Продава се: Продавам сериозен сайт в чудесна ниша

От: Продавам сериозен сайт в чудесна ниша

Може ли повече информация със статистики на ЛС
 
От: Продавам сериозен сайт в чудесна ниша

Продаден ли е сайта? Сега разгледах и FB страницата и ми се струва, че харесванията са купувани. За няколко месеца (на 24 октомври) е първият пост и малко странно за толкова кратко време 12к харесвания. И всеки пост има по макс 10 харесвания.. което не е нормално. Моя страница с 10к харесвания, при публикуване на пост има 100+ лайка... Та има ли нещо подобно?
 
Последно редактирано:
От: Продавам сериозен сайт в чудесна ниша

Не разбрах защо получих от продавача лоша репутация. Изпрати ми сайта, погледнах го и не ми допадна. След това ми е дал нисък рейтинг "не обичам такива като теб". Какви като мен не обичаш, хора които не ти купуват сайта ли ?
 
От: Продавам сериозен сайт в чудесна ниша

Не разбрах защо получих от продавача лоша репутация. Изпрати ми сайта, погледнах го и не ми допадна. След това ми е дал нисък рейтинг "не обичам такива като теб". Какви като мен не обичаш, хора които не ти купуват сайта ли ?

Отново да обясня, хора като тебе дето ми губят времето са ми страшно неприятни. Нямат интерес за нищо само искат по темите информации. Айде покажи какви сайтове и какво имаш голямата работа
 
От: Продавам сериозен сайт в чудесна ниша

Имам интерес към качествени сайтове. Сайт с 6 линка, на който дори не си си направил труда да оправиш url-ите от настройката в wordpress, не е от тях. Окей има история, вероятно има и някакъв минимален трафик, но просто не беше за мен. Надявам се колегата, който го е закупил да има успех, доколкото видях вече е започнал работа и е подобрил значително най-малко структурата на сайта. Като цяло освен добър домейн, аз лично не видях нищо ценно в сайта ти и за това не съм проявил интерес. Аз моите сайтове не ги продавам и за това не мисля, че съм длъжен да показвам каквото и да било. Успех занапред.
 

Горе