Продавам системата на bglike.com

От: Продавам системата на bglike.com

Ми... давай :D
 
От: Продавам системата на bglike.com

Как продаваш нещо което съм писал аз не ми е ясно??? ... Нито съм ти я продавал нито нищо... защо лъжеш че е на bglike.com??
 
От: Продавам системата на bglike.com

Как продаваш нещо което съм писал аз не ми е ясно??? ... Нито съм ти я продавал нито нищо... защо лъжеш че е на bglike.com??

Минал си покрай това да си я писал ти :)
 
От: Продавам системата на bglike.com

@AlanFort ахахахаха добре и как ще докажеш че не съм е писал аз? Аман от разбирачи...

пп. Няма да тръгна да доказвам че аз съм е писал защото нямам никаква фаида от това.
От там нататък вие си преценете дали да я купите от @Jus7_Dream_Boy
Поздрави и Лек ден!
 
Последно редактирано:
От: Продавам системата на bglike.com

http://www.google.com/search?q=FACEBOOK+LIKE+SCRIPT - CORE е на тях бе писачо :) . Като успееш да напишеш собствено ядро, тогава ми се обади и ще те черпя 1 бира. Това, че си едитвал с кирката по кода, не те прави собственик ясно ли ти е?
А на всичкото отгоре си я дръпнал нулната.
 
От: Продавам системата на bglike.com

http://www.google.com/search?q=FACEBOOK+LIKE+SCRIPT - CORE е на тях бе писачо :) . Като успееш да напишеш собствено ядро, тогава ми се обади и ще те черпя 1 бира. Това, че си едитвал с кирката по кода, не те прави собственик ясно ли ти е?
А на всичкото отгоре си я дръпнал нулната.

Не си спомянм да се познаваме за да знаеш какво мога аз и какво немога.
Някак си не е корекно да говориш за човек който не познаваш какво знае и какво незнае... още повече какво е направил и какво не...
Това че е има безплатно не означава че съм гледал каквото и да е било от там...
Всеки има право да си мисли каквото иска :)
 
От: Продавам системата на bglike.com

Така ли бе, играч, затова ли ползвате еднакъв .css ?
 
От: Продавам системата на bglike.com

Така ли бе, играч, затова ли ползвате еднакъв .css ?
Незнам дали знаеш обаче CSS-a няма нищо общо с php то той е част от дизайна... Аз казвам че съм писал код-а не съм правил дизайна :)
@Jus7_Dream_Boy Браво дизайна си го изкопирал до най малката подробност :D
 
От: Продавам системата на bglike.com

Незнам дали знаеш обаче CSS-a няма нищо общо с php то той е част от дизайна... Аз казвам че съм писал код-а не съм правил дизайна :)
@Jus7_Dream_Boy Браво дизайна си го изкопирал до най малката подробност :D
Както и всичко друго :) системата е 1 към 1
 
От: Продавам системата на bglike.com

А можеш ли да споделиш от къде е имаш тази система? Че ми е интересно :)
 
От: Продавам системата на bglike.com

На скоро видях подобна система, използваща Joomla. Така че не голяма философия. И аз имам подобна система, поради лош маркетинг никой не я ползва, макар и да има някои прости екстри, които не можете да намерете в другите сайт. И все пак продаваш целия сайт: домейн, хостинг, БД и т.н. или просот системата?
 
От: Продавам системата на bglike.com

Само аз ли не видях никъде PHP в тези файлове който си дал?? :)... Само си копирал HTML-a който е генериран от истинския сайт... и искаше пари за това :)
 

Горе