Продавам системата на Soundbg.com

От: Продавам системата на Soundbg.com

И на колко домейна си я лепнал тая система и какви са ти плановете за тях? Ще я продадеш и ще си джиткаш още 2-3 домейна, после ще я продадеш на още някой с "базата" и така до безкрай?
 
От: Продавам системата на Soundbg.com

какви приходи има сайта?
 
От: Продавам системата на Soundbg.com

Много готино сайтче, успех с продажбата!
 
От: Продавам системата на Soundbg.com

Discounted Price: €27.3 EUR с доживотен съпорт за мелодито, и без линк във футера и още десетина евра за приличен темплейт правят около 70 лева. Още тридесет кинта за час-два работа да се изтрие старата и да се напълни новата база. Стават 100 кинта. Другите 200 освен да ги искаш за домейна, но пък не го споменаваш...
 
От: Продавам системата на Soundbg.com

Само 1 домейн е другия не е активен


към система имаш и платен достъп до форума където има доста полезни неща за сайта с който можеш да го преобразиш доста. Също така който иска да си почва от 0 да си я поръча от производителя аз ви давам готов сайта със всичко само хостваш и продължаваш да си качваш клиповете, нито ще се занимаваш наново нито нищо всичко е готово.
 
От: Продавам системата на Soundbg.com

много малко клипове да беше направил един бот за добавяне на клипове
 
От: Продавам системата на Soundbg.com

На мене сайтчето ми хареса именно заради клиповете, може и да са малко но са с много добро качество.
 
От: Продавам системата на Soundbg.com

Намери ме в скайп, тъй като ти писах, обаче има някаква забрана за неприкосновеност
скайп : originalstore1
 
От: Продавам системата на Soundbg.com

Мога да направя бот специално за тази система за добавяне на клипове от vbox7 срещу заплащане който е заинтересован да метне едно ЛС
 
От: Продавам системата на Soundbg.com

системата я има безплатно в нета ! и се казва phpmelody или нещо от тоя сорт беше. а тази система дето продаваш ти е същата само дето си и сменил дизайна и може би си направил някой подобрения.
 
От: Продавам системата на Soundbg.com

Много ми харесва сайта. Успех с продажбата
 

Горе