Продавам система за "печатане на пари" чрез bet365

skittles

Member
Здравейте, не съм сигурен, че темата е в правилния раздел, нека модератор я премести където трябва, ако е нужно. Та, водя война с букмейкърите от години , намирал съм доста схеми и бъгове по сайтове през годините, това е най-новият. Продавам инфорамция за нов бъг на сайта на бет365, чрез който стават страхотни абитражи на нереални коефициенти, не стават на всеки мач, но стават на МНОГО мачове и възможности за абитражи ще има почти всеки ден. С инвестниция от 1000 лв. на мач възвръщането е от 300-350 до 500-600 лв. на мач.
Цената е 2000 лв. помагайки на мен, аз ще ви помагам за всеки мач, възможен да стане абитраж, както и за това как е най-добре да се направи. За повече инфорамция - ЛС.
 
Като бонус ще кажа и как да затваряме определени залози пак в бет365 преди дейстивето да е направено и да се е отразило на моментната сума на кеш аута , тоест да затваряме залози след като сме видели дейстиве, което вреди на тях, без да се отрази на сумата от "затвори залог". Преди ставаше на всички мачове, които имат този залог и не малко пари направих от това, но вече става доста по-рядко, които разбира може да схване колко много намаляме риска по залозите си по този начин .
 
Продаваш система за манипулиране на най-стриктното буки в света, което е набило милиони за защита от подобни схеми?! Бет365 ще те баннат само ако съседът, който ти краде нета, има акаунт, а какво остава за теглене на високи суми и то със съмнителни действия.
 
искаш 2 000 лв за нещо, което само на приказки може да се спечели x10 x100 и т.н. малко несериозно . Направи видео или покажи кое как и нека приценим дали струва 2000лв или повече. Аз самият работя в онлайн бетинг компания и такива tricksteri като теб ги виждам постояно.
 
Продаваш система за манипулиране на най-стриктното буки в света, което е набило милиони за защита от подобни схеми?! Бет365 ще те баннат само ако съседът, който ти краде нета, има акаунт, а какво остава за теглене на високи суми и то със съмнителни действия.
Най-добрата платформа и най-бъгава според мен. Това за профилите само до някъде си прав, наистина лимитират и взимат опцията за затваряне на залози, въпросе е каквии суми залагаш. Заолагам 1000 на един залог-лимит, залагаш 5x200 е няма да имаш проблеми. За последните 3 години са ми лимитирали 40тина профила грубо. Ще прикача снимка от последния бъг, от когото се възползвах. Около 17 000 някъде мисля, че бяха за 10 минути пускане на залози и затваряне на положителен кеш аут веднага след залога даваше печалба.
 

Прикачени файлове

  • 142355F5-ECD0-4429-B781-A414E56C7877.png
    142355F5-ECD0-4429-B781-A414E56C7877.png
    525.3 KB · Преглеждания: 166
искаш 2 000 лв за нещо, което само на приказки може да се спечели x10 x100 и т.н. малко несериозно . Направи видео или покажи кое как и нека приценим дали струва 2000лв или повече. Аз самият работя в онлайн бетинг компания и такива tricksteri като теб ги виждам постояно.
Няма как да направя видео и да давам подробности, защото ще се досети някой, казах достатъчно и не задължавам никой.
 
последният бъг ? преди почти 1 година поне да беше сменил датите от сс
 
последният бъг ? преди почти 1 година поне да беше сменил датите от сс
Последният голям бъг, от които съм се възползвал и запалил бета почти с 20 000 да ... тогава беше .. това със затварянето на залозите преди да се отрази на печалбата от затвори залог не го броя, защото още си става.
 
ПРОГРАМА:
Събота - 2 мача , на които ще стане абитража.
Неделя - 2 мача.
Понеделник - 1 мач.
Вторник - няма мач.
Сряда- 1 мач.
За мачове по-далеч във времето ще ъпдейтвам моята "програма".
 
най-стриктното буки
Чак пък най-стриктното буки xDDDDDDDD
По принцип нещата с арбитража са малко сложни, тъй като има вариант накрая да ти "кажат ами има грешка в коефициента" и залога да бъде анулиран, тоест губиш. Дори и да греша и да не ти анулират по-голямата част от залозите, то със сигурност ще изядеш лимитите след някои друг печеливш залог, който са флагнали. В крайна сметката, по какъвто и начин да печелиш от залози, ще те лимитират ако си печеливш играч в дългосрочен план.
 
Големи схеми , големи пари..... 17 хиляди бил спечелил , 20 хиляди с последния бъг ... чак да се чуди човек защо продаваш тия толкова доходоносни бъгове за смешните 2к , при положение , че за 10 мин правиш х10. Има начин да се печели от букмейкъри - ама той не е с залагане.....
 
Чак пък най-стриктното буки xDDDDDDDD
По принцип нещата с арбитража са малко сложни, тъй като има вариант накрая да ти "кажат ами има грешка в коефициента" и залога да бъде анулиран, тоест губиш. Дори и да греша и да не ти анулират по-голямата част от залозите, то със сигурност ще изядеш лимитите след някои друг печеливш залог, който са флагнали. В крайна сметката, по какъвто и начин да печелиш от залози, ще те лимитират ако си печеливш играч в дългосрочен план.
Това, което каза с 10 реда, го споменах в цитираното от теб изречение. Точно най-стриктното си е откъм арбитражи и схемаджийски истории.
 
@CryptoInvest 2 разлчни пазара, нужни за да стане абитраж на по 1.80 коеф. ги правя 2.82 и 2.59 , а следващият мач с абитраж е Ливърпул-Борнемут.
BurnX Начини да надвиеш букито много.
Kaloyan Hristov Давам реален пример от преди около месец.. играя объркана линия на баскетбол над точки за мач при реална линия 175.5 букитата бяха дали 150.5 .. при залог 500 лв. в бет365 и 500 лв. в ефбет резултата беше изплащане на печалбата в бет365 и намаляне на коеф. от 1.80 до 1.01 в ефбет, дори не го отмениха ... тоест направиха така, че да рискувам 500 лв. за 5 лв. след като дори не ми анулираха залога , а смениха коефициента ... Примери мога да давам до утре, бет365 са най-лоялни към клиентите си, нищо, че понякога трябва да ги заплашиш, че ще подадеш жалба срещу тях, за да те вземат по-насериозно.
 
Споменах Бет365, защото каза, че там залагаш. Другите са по-некоректни - факт.

Според мен трудно ще откриеш купувач във форума. Иначе съветът ми към всички, които залагат, е да го правят отговорно и за забавление. Зависим ли си от хазартна компания, без значение под каква форма - пристрастеност или уреждане на залог, изобщо не си в изгодна позиция.
 
Това е gg7 , само че с друг профил. Тогава никой не успя да заблуди, сега пак на ново е тръгнал. Баннете го завинаги, само лъже и мами хората.

 
Трябва да имаш някакво предимство и знания пред букито, когато залагаш, нямаш ли предимство и играеш ли само защото ти се играе или мислиш, че ще стане, но нямаш предимство .. в дългосрочен план си нахакан със сигурност ..
 
Това е gg7 , само че с друг профил. Тогава никой не успя да заблуди, сега пак на ново е тръгнал. Баннете го завинаги, само лъже и мами хората.

Това въобще не съм аз и нямам намерение да лъжа никой. Последно във форума продавах фейсбук страници, от тогава не съм писал ..
Съгласен съм да използваме посредник, за недоверчивите. Също и за хора от Пловдив среща на живо и да изгледаме мача заедно.
 
Това въобще не съм аз и нямам намерение да лъжа никой. Последно във форума продавах фейсбук страници, от тогава не съм писал ..
Съгласен съм да използваме посредник, за недоверчивите. Също и за хора от Пловдив среща на живо и да изгледаме мача заедно.
Извинявам се в такъв случай. Успех със стратегията, дано носи печалби.
 

Горе