Продавам система за "печатане на пари" чрез bet365

Браво, аз имам над четиредесет и три лимитирани акаунта.

nikolai.mt като се видим и ми платиш ще ти кажа знаци, линий, всичко.
Не бе човек, сподели само този залог на два знака взаимно изключващ ли е? Че едва ли има такъв в бет365
 
Да, единия печели, другия губи .. няма как да изгубят и двата и няма как да спечелят и двата .. Пратих %-та печалба за предстоящите мачове, утре ще кача снимка като ми платят.
 
Платиха си в 3 профила, от утре 4-ти и така .. Печатам си сам .. :D

Следващия мач е утре от 16:00.
Печалба 51.78%
[1] 3.45 x 439.94 = 1,517.80
[2] 2.71 x 560.07 = 1,517.80
Нето: 517.80
 

Прикачени файлове

  • 2222223232.jpg
    2222223232.jpg
    100.6 KB · Преглеждания: 92
  • Без име322.jpg
    Без име322.jpg
    114.3 KB · Преглеждания: 93
  • Без име323232.jpg
    Без име323232.jpg
    115 KB · Преглеждания: 92
Последно редактирано:
Баси алтруизмът струи от тая тема. Да живеят безплатните пари!
 
Баси алтруизмът струи от тая тема. Да живеят безплатните пари!
Кое му е безплатното бе момче? Нали пари се инвестират в заложната сметка, какви безплатни пари, какъв алтруизъм, струва ми се че в твоя пост се крие малко аутизъм?!?
 
Оправиха бъга, за голямо съжаление .. така се получаваше иначе .. по-ниска линия се умножаваше по коефицента на по-високата, което няма никаква логика .. Ставаше на купи на Англия, Висша лига и сигурно щеше да стане на шампионска лига и лига европа, обаче вече не става и темата е за коша. Очаквах залог примерно 3.60 коеф. които реално трябва да е 1.83 когато вкарат мача в лайв конзолата да започне да дава положителен кеш аут и така да пускам и затварям до началото на мача, но не се получи и започнах да използвам абитража ..
 

Прикачени файлове

  • Без име3222.jpg
    Без име3222.jpg
    68.8 KB · Преглеждания: 72
Е представяш ли си някой да ти беше платил 2k за тая уникална система дето просъществува 1 ден :D После колко бой щеше да ядеш ....
 
Е представяш ли си някой да ти беше платил 2k за тая уникална система дето просъществува 1 ден :D После колко бой щеше да ядеш ....
Не е от един ден, 3 мача я използвах аз и съм заложил на 4-ти за днес .. защо ще съм виновен аз на някой, че не се е възползвал както трябва от това, което съм му казал ..
 
Не е от един ден, 3 мача я използвах аз и съм заложил на 4-ти за днес .. защо ще съм виновен аз на някой, че не се е възползвал както трябва от това, което съм му казал ..
Защото в първия си пост казваш, че тия арбитражи са почти всеки ден. Човек ти плаща , играе един мач с който не може да си избие твоите 2к и бъга или каквото там си открил бива оправен. Демек той просто ти е подарил едни пари за нищо. Ама ти иначе не си виновен.....
 
Кое му е безплатното бе момче? Нали пари се инвестират в заложната сметка, какви безплатни пари, какъв алтруизъм, струва ми се че в твоя пост се крие малко аутизъм?!?

Ами “инвестирай”, де? Що не си “инвестирал” още?
 
Оправиха бъга, за голямо съжаление .. така се получаваше иначе .. по-ниска линия се умножаваше по коефицента на по-високата, което няма никаква логика .. Ставаше на купи на Англия, Висша лига и сигурно щеше да стане на шампионска лига и лига европа, обаче вече не става и темата е за коша. Очаквах залог примерно 3.60 коеф. които реално трябва да е 1.83 когато вкарат мача в лайв конзолата да започне да дава положителен кеш аут и така да пускам и затварям до началото на мача, но не се получи и започнах да използвам абитража ..
Да ти кажа аз един "бъг" напълно безплатно за сигурна печалба само че с директен кеш аут. Търсиш събития на които коефициента ще се срине защото е прекалено завишен. Слагаш 500 лева и кеш аутваш на ~600. Сигурна печалба пак за 1 седмица докато не ти ударят акаунта. В тия схеми няма смисъл :)
 
Да ти кажа аз един "бъг" напълно безплатно за сигурна печалба само че с директен кеш аут. Търсиш събития на които коефициента ще се срине защото е прекалено завишен. Слагаш 500 лева и кеш аутваш на ~600. Сигурна печалба пак за 1 седмица докато не ти ударят акаунта. В тия схеми няма смисъл :)

"Сигурна печалба" в тая сфера няма. Тоест има, ама тя винаги е за букмейкъра :)
 
Хубави пари направиха измамниците преди 7-8 години, чрез Фейсбук като продаваха уредени мачове.. тогава преди хората да се усетят някои направиха доста хилядарки :)
 

Горе