Продавам система за уроци !

1sh0t

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, продавам системка за уроци.. тей като немога да дам онлайн демо ви давам линк от който може да свалите картинките на сайта :p

http://4storing.com/z7v0bf/ccf89628a37ad33f6bcfc2b5cf98cc7c.html

Така да кажа функциите на сайта :

1.Добавяне на уроци.
2.Добавяне на видео уроци.
3.Добавяне на новини.
4.Регистрация.
5.Промяна на профила.
6.Добавяне на уроци в любими.
7.Добавяне на потребители в приятели.
8.Триене на уроци от любими.
9.Триене на потребители от приятели.
10.Категории на уроците.
11.Категории на видео уроците.
12.Търсачка на уроците.
13.Админ панел.
14.Последни уроци и видео уроци на началната страница.
15.Коментари към уроците.
16.Сайта има защити от xss инжекция и от sql инжекция, и изобщо от хакване.. с 1 дума защитен е добре.

Всички функции, който съм избройл си имат картинка !

Начална цена : 100лв.

Правя по 3 промени по сайта, ако искате повече от 3 се заплаща в зависимост от трудноста на желаната промяна :lol:.
 
От: Продавам система за уроци !

"Безплатният Ви трафик за днес е изчерпан". Нещо линка за сваляне не работи ...
 
От: Продавам система за уроци !

Това да ви прилича на gimp-bg . com ?
Нямам достатъчно постове за да пускам линк..
 
От: Продавам система за уроци !

хмм .. така е това сега го забелязах .. id0t4et0 ми беше пратил тази системка скоро и аз реших да я продам .. изобщо несам разбрал, че е като на този сайт .. но все пак ако някой иска да я купувам тей както гледам скоро сигорно gimp-bg ще го затворят .. като гледам колко посещения има .. но няма значение темата си остава ..
 
От: Продавам система за уроци !

Сори, не се надявай да го затвориме
А не ми пуска дали е или не е ;)
 
От: Продавам система за уроци !

Добра логика. Искаш да продадеш система, която даже не е и твое дело. А, ако например е защитена с авторски права? Какво ще прави тогава този, който я купи?
По-добре направи някаква система или сайт сам и продавай, а не се опитвай да печелиш на гърба на другите ;)
 
От: Продавам система за уроци !

В българия кой го интересуват тези неща
Нищо че горе пише "Без нелегални неща или ще трием постове."

Надявам се поне да се усетиш какво е ако ти продадат сайта :)
Не че е криза, ама е малко гадничко ;)
 
От: Продавам система за уроци !

"българия"? От кога името на държавата почва с малка буква?
Пробвай да откраднеш нещо от голям сайт и ще разбереш интересува ли го някой това.
 
От: Продавам система за уроци !

хм.. 100 процента съм сигорен, че администраторите на сайта не плащат за авторско право.. няма смисал .. ако сайта им правеше поне по 100 посещения добре .. но .. в случай, че те нямат и цент доход от този сайт.. невиждам смисал да плащат на месец за авторско право .. но тей като уважавам чуждия труд ТРИЙТЕ ТЕМАТА !!
 
От: От: Продавам система за уроци !

хм.. 100 процента съм сигорен, че администраторите на сайта не плащат за авторско право.. !


Ти нещо си объркал рейса...
 
От: Продавам система за уроци !

Добре де ? има ли някакво значение вече .. системката няма да бъде продадена .. айде админите да делкат темата
 
От: Продавам система за уроци !

"българия"? От кога името на държавата почва с малка буква?
Пробвай да откраднеш нещо от голям сайт и ще разбереш интересува ли го някой това.
хюмане у бълхария никой не му дреме голям малък нета е като общинска нива с царевица през 1987г.- никой не я пази и всеки може да си набере колкото иска ... а за малкото име ... мислиш ли че заслужава голяма буква тая държава?
и аз досега не съм видял някой осъден за кражба от сайт а ти ?
нали знаеш мангалите как викат - ние не крадем - ние си вземаме :):oops:
 
От: От: Продавам система за уроци !

хм.. 100 процента съм сигорен, че администраторите на сайта не плащат за авторско право

Открадни системата и направи сайт с нея та тогава говори.
 

Горе