Продавам си услугите на Freelance Web developer

voTkaPoweR

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Казвам се Димитър Папазов и съм Web разработчик. Занимавам се с web програмиране от 3-4 години(може и повече), но никога не съм работил във фирма като професионален web програмист. За тези години съм се фокусирал главно върху следните езици:

- PHP, MYSQL, HTML(от скоро и html5 + Bootstrap), CSS/CSS3, Javascript(чист js) и Jquery.

Това са езиците, в които мога да кажа, че съм "почти" професионалист. Буквално посветих тези години да помагам на начинаещи програмисти със каквото мога и съм се занимавал да пиша безплатни web системи.

Да, като всички други и аз обичам безплатното, даже и по едно време се опитвах да пускам системи с много голяма функционалност, просто защото ме беше яд да гледам набързо зглобени системи, които не знайно как стават извесни, а не работят. Извинявай, малко се отклоних ..

През годините съм имал и платени задания, от които някои и днес работят, а други са били спрени от клиента(негови си причини). Мога да покажа доста мои изработки, но те са или са безплатни, или стари (Не ме разбирай погрешно, това че съм пуснал нещо безплатно не значи, че не съм се старал, но просто не съм се старал на 101%).

- Защо реши да се пробваш тук във форума ?
- Ами, тази година ще съм студент и ще е добре ако мога да използвам уменията си, за да си помогна :) Да, и защото един пич от форума ме надъха.


- Е, дай да видим някои твои проекти, де ?
- Може да разгледаш моето портфолио, което сглобих за няколко часа тази сутрин, за повече информация: :neutral: portfolio.votkapower.eu :neutral:

- Ауе, т'ва вярно ли е, което чета, че ползваш само процедурен код?(програмист съм, затова питам)
- Да, вярно е! Мога да ползвам и ООП, но не го правя. Знам, че ейсега ще се насъберат 10 когели и ще почнат да ме хулят и да ми обясняват как ООП е "БОЖИЯТА ЧАСТИЦА В ПРОГРАМИРАНЕТО" - ОК, аз не мисля така, затова и не го ползвам. Въпрос на гледна точка. А, да, и това, че кода няма да е ООП и няма да дигам разни инрерфейси за няма нищо, не значи, че крайния продукт няма да е качествен и няма да работи ;) И ако може, не съди преди да си видял/пробвал - не е хубаво :)

- Окей, има много други като теб, ама защо пък точно ТЕБ ?!
- Сигурен съм, че повечето колеги тук са имали проблеми с хора, които казват, че могат нещо само и само да вземат повече пари(и да се прехвалят един вид). Аз мразя да лъжа, няма да поема работа, която не съм сигурен, че мога да завърша. Обичам всичко да е точно, да има малко смях, да е леко разчупен разговора(а не някакво напрегнато), да сме доволни и аз, и клиента от свършеното.

Знам, че няма как да те убедя в горе написаното на 100%, винаги ще има съмнения, затова предлагам да свърша на няколко потребителя някаква задача БЕЗПЛАТНО, за да видите какво е да се работи с мен и да дадете оценка за свършеното.


За сега ще поема 3 проекта:
- Ще кодирам 2 дизайна БЕЗПЛАТНО (Ако искаш това да бъде твоя дизайн, пиши на ЛС, покажи ми дизайна и ще се уточним).
- Ще създам 1 php/mysql система.(Вече започнах).​

Едит: Само на потребители, които са поне от 6 месеца във форума, да са с положителна репутация и да има поне 50 поста.

Надявам се да се сработим и да няма проблеми и малко по малко да се издигна. Надявам се и на вашата оценка или мнение - добро или лошо. Ще отговарям на всички ваши въпроси и ако има някои наистина добри, ще ги добавя тук в главния пост.



Статус: Отворен за поръчки(безплатни и платени) :)
 
Последно редактирано:
От: Продавам си услугите на Freelance Web developer

Добро представяне, призовавам колегите които решат да се възползват от ревютата да не злоупотребят и да дадат подобавщо се ревю а не - супер, справи се и тн.+
 
От: Продавам си услугите на Freelance Web developer

Не се заяждам, но портфолиото е лицето на разработчика - оправи си правописните грешки.
Например:
докъто -> докато
структорирам -> структурирам
Честно казано и аз не съм добра в правописа с изключение на php, защотото там веднага ти писва fatal error :) , но тези неща се набиват на очи и определено влияят на решението на клиента.
 
От: Продавам си услугите на Freelance Web developer

Например:
докъто -> докато
структорирам -> структурирам

Благодаря, че ми каза, въобще нямаше да видя тези грешки, понеже го правих сутринта и бях малко сънен. Ще гледам да няма повече за напред. :)

Колега, покажи най - готината функция която си писал и с която се гордееш. (като код имам в предвид)
Колега ако беше едно нещо с радост бих ти го показал. Аз се гордея със всяка система и всеки код, който напиша. Ето 2 много стари системи, които бях писал (едната е темплейтна система на процедурен код):
1. http://votkapower.eu/read-1 (линк за теглене) - Мощен админ панел, в който променяш всичко, цветове, размери на текста, картинки за фон и т.н. (Демо снимка- http://prikachi.com/images/349/8317349k.jpg)
2. http://votkapower.eu/read-54 (линк за теглене) - Темплейтна система на процедурен код <3 :lol:

Както казах, можех да ги дам още в първия пост, но са доста стари и не съм се старал на 101%. Надявам се да няма много критики. :)
 
От: Продавам си услугите на Freelance Web developer

Записах се за едно ревю и си го получих снощи.

Като цяло му давам 9 от 10 да не се отпуска, инак си е за 10-ка :D

Ta, комуникацията е лесна - с 2 изречения се разбрахме а работата не беше малко.
Работи бързо и слага сумати и коментари и кретен след него може да се оправи със скрипта.

Ето и профила му в туриста - http://web-tourist.net/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=26146 той говори повече.
Аз не съм по дългите форумни коментари сори.
 
От: Продавам си услугите на Freelance Web developer

@voTkaPoweR напиши качествен код пък бил той и процедурен и тогава пусни линкове, защото това което си пуснал не работи в твоя полза.
 
От: Продавам си услугите на Freelance Web developer

@voTkaPoweR напиши качествен код пък бил той и процедурен и тогава пусни линкове, защото това което си пуснал не работи в твоя полза.
напълно съм съгласен. пусни си да ти показва грешките (error_reporting(E_ALL); ini_set("display_errors" , 1);) на това http://votkapower.eu/read-54 да видиш какво става.
 
От: Продавам си услугите на Freelance Web developer

Хубаво е, човек да има гледна точка и да си я защитава, та в тоя ред на мисли, ако те наема за проект, предполагам ще ми сглобиш нещо, ако след 2 месеца те потърся да надграждаме, какво правим? 100% така ще си омазал всичко с тоя процедурен код, че сам няма да можеш да се ориентираш в мазаляка си.
 
От: Продавам си услугите на Freelance Web developer

Хубаво е, човек да има гледна точка и да си я защитава, та в тоя ред на мисли, ако те наема за проект, предполагам ще ми сглобиш нещо, ако след 2 месеца те потърся да надграждаме, какво правим? 100% така ще си омазал всичко с тоя процедурен код, че сам няма да можеш да се ориентираш в мазаляка си.

Прав си, затова гледам да структорирам всичко възможно най-разбираеми за мен и за някой друг, който ще прегледа кода. Искам само да отбележа, че ми се е налагало да надграждам леко системи на OOП и пак ми е било трудно да схвана логиката на някои хора и като цяло структурата и т.н. Така че, не значи на 100%, че като е процедурен код ще е мазало :p

напълно съм съгласен. пусни си да ти показва грешките (error_reporting(E_ALL); ini_set("display_errors" , 1) на това http://votkapower.eu/read-54 да видиш какво става.
Ще погледна и ще се постарая максимално да няма такова нещо в кода ми за клиента :)
 
От: От: Продавам си услугите на Freelance Web developer

Изключително доволна съм от усулгите на votkapower. Адмирациил Коректен и точен
 

Горе