Продавам скриптове, теми и домейн

crazyroler

New Member
Съжалявам, че пускам тук темата но не мога да публикувам теми в правилния раздел поради липсата на достатъчен брой мнения.

Темите които продавам са следните:
1. Joomla Template - Цена: 20 лева
2. Друпал тема със скрипт за недвижими имоти - Цена: 60 лева

Скриптове:
1. Скрипт за недвижими имоти за joomla OSProperty - 30 лева
2. PHP скрипт за недвижими имоти Realcon Real Estate Property Listing - 25 лева

Домейн: linuxbg.tips - Цена - 20 лева - регистриран е в alien hosting валиден до 06/04/2015

Демо линкове към темите и скриптовете на лично понеже нямам право още да публикувам линкове към постовете си,
 
От: Продавам скриптове, теми и домейн

Съжалявам, че пускам тук темата но не мога да публикувам теми в правилния раздел поради липсата на достатъчен брой мнения.

Значи си идиот и тарикат и още.... мързи ме да те обиждам, ти си знаеш, че си мошеник!
 
От: Продавам скриптове, теми и домейн

Само да те попитам, две неща :
- И да си решил да стартираш собствен бизнес - защо купи 4-5 различни неща за целта (ако въобще си купил)
- да кажем, че си ги купил, ЛЕГАЛНО, защо ги продаваш под цената която е обявена и е официална ? Да си избиеш загубите...глупости....

Кой знае от къде си ги намерил да си свалиш и сега се опитваш да ги продадеш и да спечелиш на бързо едни 100 лв.... Няма да стане толкова лесно в този форум поне.
 
От: Продавам скриптове, теми и домейн

Значи си идиот и тарикат и още.... мързи ме да те обиждам, ти си знаеш, че си мошеник!

Как разбра първо, че съм мошеник без дори и да ме познаваш? Много мразя селяндури, които се правят на тарикати по форумите. Моля ти се, дай да не се обиждаме и да говорим срещу някой без дори и да знаем какъв човек е.
 
От: Продавам скриптове, теми и домейн

всички теми са закупени това че ги продавам по евтино го решавам аз
 
От: Продавам скриптове, теми и домейн

Всеки има право да прави каквото си иска с неговата собственост :D
 

Горе