Продава се: Продавам скрипт за взимане на продукти от XML на Polycomp

ninjaprog

Member
Рейтинг - 92.3%
12   1   0
Здравейте на всички,

имам разработен скрипт за автоматично наливане на продукти от XML API-то на Polycomp към Opencart.

Какво включва:
- импортиране на продукти разделени по категория, с динамично задаване на желан процент надценка преди натискане на бутона изпрати
- обновяване на продукти, наличности, проверка за вече липсващи и опция за изтриването им
- изтегляне на изображенията от API-то и качването им на вашия сървър
- възможност за модификация

Скрипта може да се адаптира и към други XML API-та, като това на Most Computers, Solitron и други.

Update: Скрипта вече не се продава, не разполагам с нужното време да го поддържам, който има PHP програмист мога да му го дам в суров вид с кратка документация, но само това. Мисля, че има друг колега във форума, който продава подобен скрипт, не съм го тествал, но предполагам е алтернатива.
 
Последно редактирано:
От: Продавам скрипт за взимане на продукти от XML на Polycomp

Цена на продуктите?
 
От: Продавам скрипт за взимане на продукти от XML на Polycomp

Цената на продуктите конкретно може да видиш в сайта на Polycomp.bg, или ако се свържеш с тях.

Ако питаш за цена на скрипта - на лично, в зависимост дали ще се налагат някакви модификации и какви :)
 
От: Продавам скрипт за взимане на продукти от XML на Polycomp

Имам предвид, че ако скрипта не се грижи за попълване на цените и техния ъпдейт леко се губи смисъла. Все пак не може да следиш няколко хиляди продукти всеки ден и да им ъпдейтваш цените:)
 
От: Продавам скрипт за взимане на продукти от XML на Polycomp

Изпрати цена за да го модифицираш за Солитрон
 
От: Продавам скрипт за взимане на продукти от XML на Polycomp

Скрипта се грижи за промяна на цените, проверка за наличности, за липсващи продукти. Пълно решение за лесно актуализиране на онлайн магазин. Мога да изпратя и някакво демо при интерес (на лично).

Може да променяте и надценката по всяко време - примерно искате вече да слага надценка не 5%, а 10% и само кликвате обнови :))

Ок - ще пиша за Солитрон
 
От: Продавам скрипт за взимане на продукти от XML на Polycomp

Скрипта се грижи за промяна на цените, проверка за наличности, за липсващи продукти. Пълно решение за лесно актуализиране на онлайн магазин. Мога да изпратя и някакво демо при интерес (на лично).

Може да променяте и надценката по всяко време - примерно искате вече да слага надценка не 5%, а 10% и само кликвате обнови :))

Ок - ще пиша за Солитрон

Този скрипт ме интересува. Можем да направим връзка.
 
От: Продавам скрипт за взимане на продукти от XML на Polycomp

И мен ме интересува. Можеш ли да ми драснеш подробности на лични, че все още нямам 6 поста и не мога да ти пиша аз? Благодаря предварително
 
От: Продавам скрипт за взимане на продукти от XML на Polycomp

Здрасти,

Интересува ме скрипта за Поикомп. Как може да го обсъдим, тъй като не мога още да пращам лични?

Благодаря предварително.
 
От: Продавам скрипт за взимане на продукти от XML на Polycomp

Моля за цена на лично. Благодаря!
 
От: Продавам скрипт за взимане на продукти от XML на Polycomp

Промоция за първия закупил:

Тъй като няколко души писаха, но явно цената ги плаши, пускам скрипта промоционално за 1вия който го купи: -30%.

Продавам го на стандартна фиксирана цена, като махнем 30% лично ще се изненадам ако намерите програмист да ви го направи за по-малко пари.

Поздрави :)
 
Последно редактирано:
От: От: Продавам скрипт за взимане на продукти от XML на Polycomp

Здравей,
аз също се интересувам от скрипта, но и аз не успях да ти изпратя ЛС. Пиши ми ти, за да осъществим контакт и да действаме! :)
 
От: Продавам скрипт за взимане на продукти от XML на Polycomp

Моля за цена на лично, благодаря.
 
От: Продавам скрипт за взимане на продукти от XML на Polycomp

Не, нищо общо. Скрипта работи като отделен модул (не е като Opencart extension, което позволява по-голяма гъвкавост) и импортира продуктите директно в базата данни и в файловете. Написан е специално за Поликомп и всичко е сведено до избор на категория, надценка и натискане на бутона обнови :)
 
От: Продавам скрипт за взимане на продукти от XML на Polycomp

Привет! Все още не мога да пиша на лично, но ме интересува скрипта за Поликомп. А възможно ли е да се направи и за Солитрон и двата да работят едновременно без конфликт? Моля, свържете се с мян на скайп: mandongo
 
От: Продавам скрипт за взимане на продукти от XML на Polycomp

моля за цена на лично
 
От: Продавам скрипт за взимане на продукти от XML на Polycomp

Здравей, имам интерес за преработването на този модул към престашоп и други доставчици. Можеш ли да ми дадеш цена на лично? Мерси!
 

Горе