Продавам скрипт за футболни прогнози! (Още е топъл :D)

Soul_93

Banned
Рейтинг - 77.8%
7   2   0
Продавам скрипт за футболни прогнози! Скрипта е авторски и беше завършен преди няколко минути. Реших да го направя защото видях доста хора търсят такова нещо и се реших да го драсна за няколко минути :)

Който няма интерес изобщо да не си хаби думите ... а който ще купува нека ми оцени труда, а не да се бъзика с цената ;]

Демо: Тук!

За заинтересованите: В темата, Лично съобщение, Скайп(soul_93).

+ (146 Флага на Държави, 1,555 Логота на Отбори)
 
Последно редактирано:
От: Продавам скрипт за футболни прогнози! (Още е топъл :D)

А какво точно прави този "скрипт", защото демото е една картинка само?
 
От: Продавам скрипт за футболни прогнози! (Още е топъл :D)

Много ми е интересно колко пари очакваш да вземеш от това след като самия ти знаеш, че се прави много бързо и с минимални познания по PHP ?
 
От: Продавам скрипт за футболни прогнози! (Още е топъл :D)

Моето момче, ае само да не избиваме комплекси да не ти кажа къде да идеш другия път като я зациклиш някъде?!
 
От: Продавам скрипт за футболни прогнози! (Още е топъл :D)

Аз не избивам комплекси, просто не си струва да продаваш нещо което е лесно да се направи, а и според мен никой няма да се навие да ти даде "многото" пари за него. Ти никога не си ми помагал когато те питам, винаги имаш работа така че ...
Дано го продадеш ;)
 
От: Продавам скрипт за футболни прогнози! (Още е топъл :D)

Кой е казал, че му търся "многото" пари ?! :]
 
От: Продавам скрипт за футболни прогнози! (Още е топъл :D)

Добре, няма смисъл да ти оспамвам темата.
Успех с продажбата.
 
От: Продавам скрипт за футболни прогнози! (Още е топъл :D)

Момче какво се месиш не мога да разбера като е лесно никой няма да го купи и готово не знам защо винаги трябва да се намесите.
 
От: Продавам скрипт за футболни прогнози! (Още е топъл :D)

Имам 1 въпрос аз ли съм сляп или не виждам от къде се влиза и се дава прогноза и статистиката се взима от winner.bg как да се направи собствена статистика ?
 
От: Продавам скрипт за футболни прогнози! (Още е топъл :D)

Ако се иска собствена статистика колко ти коства да ми пратиш едно ЛС да ми кажеш какво точно искаш от до, обосноваваш си буджета и аз ще ти пиша като това не те задоволява ?!
 
От: Продавам скрипт за футболни прогнози! (Още е топъл :D)

Ако се иска собствена статистика колко ти коства да ми пратиш едно ЛС да ми кажеш какво точно искаш от до, обосноваваш си буджета и аз ще ти пиша като това не те задоволява ?!

Нищо не коства но си виж заглавието на темата после си виж скрипта.Никъде не виждам Прогноза 1 примерно или Прогноза Х за мача , а една крайна статистика.
 

Горе