Продавам скрипт подобен на .....

d3velop

New Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Продавам скрипт подобен на haresvami.com ... състой се от 3 страници. ( по желание мога да направя страница за изтриване фрази и др. както и дизайн.)
Брояча на haresvami.com за да добиете представа колко посещения може да има такъв сайт
tyxo.bg/?103964
Описание на страниците:
1: Последни 3 Фрази + Произволни 10
2: Популярни - нарежда ги по популярност
3: Добавяне на фраза.. (има код за потвърждение както и опция добавените фрази да се удобряват от ВАС!)

Чакам Оферти на ЛС!
 
От: Продавам скрипт подобен на .....

Кажи една начална цена да добием представа..?
 
От: Продавам скрипт подобен на .....

Това нещо се прави точно за 40 минути с wordpress. Готов темплейт наподобяваш фейсбук по цветове, 3 плъгина - форма за добавяне на фрази, произволни фрази и 1 за facebook like бутоните.
Ъм всъщност 35 минути, пуших 2 цигари докато скалъпих тоя бъркоч, а пуша на терасата.
Моя съвет е да не плащате за нещо, което може да направите сами за не повече от час.
 
От: Продавам скрипт подобен на .....

Бихме били благодарни да го споделиш с нас...
 
От: Продавам скрипт подобен на .....

Кое да сподели, че не става ясно? :)
 
От: Продавам скрипт подобен на .....

Той казва, че скрипт подобен на haresvami го прави за 40 минути пушейки. Нека ако го е направил да го сподели с нас. Усилено търся такъв скрипт вече няколко дни :)
 
От: Продавам скрипт подобен на .....

Е ти не видя ли, че ти написа wordpress? :)
 
От: Продавам скрипт подобен на .....

Пич. Ти май не разбираш, а? Решенията са говоти - номера е ти да ги намериш. Каква е ползата да има 2-3-4-100 напълно еднакви сайта? Като се има предвид, че си ми писал ЛС преди повече от 6 часа, значи просто те мързи да прочетеш и да потърсиш, нищо повече.
Не искам да се заяждам но с мързел до никъде не се стига. На мен ми трябваха 40 минути, на теб може да ти трябват 2 часа, но повече от половин ден е прекалено, че и продължаваш да упорстваш. В интерес на истината и двата плъгина се намират на първо място по ключовите думи които ти трябват. Извода е или ниска английска грамотност или никакъв опит дори да потърсиш какво ти трябва.
За това и не ти отговорих на ЛС.
Отговарял съм на какви ли не съобщения тук и съм сигурен, че доста хора ще потвърдят това, но след като те мързи да напишеш две думи и да кликнеш един бутон - за мен не заслужаваш помощ, а шут.
 
От: Продавам скрипт подобен на .....

Е все пак ти благодаря за направения труд да ми отговориш. Въпроса ми не е толкова от мързел, а от незнание. Аз ако знаех нямаше да питам, нали? Това, че ти предпочиташ да ми напишеш 10 реда, че ме мързи, а не 2 думи да помогнеш си е твой проблем. Все пак това е форум и едно от предназначението му е това, което правя аз, нали? Или се лъжа. Или форумите са само за знаещи. И между другото, няма да правя такъв сайт, не се притеснявай.
 
От: Продавам скрипт подобен на .....

Кое да сподели, че не става ясно? :)


Извинявай за намесата...
не че нещо ама защо си си написал името за ник и си си сложил снимката за аватар?
в смисъл питам дали е оригинално и модерно така за да го направя и аз?
и също ми е интересно - харесваш ли се на тази снимка?
или някой каза ли ти че си хубав на тази снимка? не се броят баби майки и роднини и приятели :)
а и знаеш ли кои си слагат така снимките и си пишат имената ?
Мога да ти дам два примера.. незнам дали са ти идоли и се оприличаваш с тях ...

Има един Иво Апостолов и един Апостол Апостолов ...
незнам имат ли роднинска връзка...
допадат ли ти ? искаш да си като тях ли ? ... обясни ми моля те но спокйойно и без излишни комплексарщини и нервни излияния..
просто искам да разбера аз ли гледам през криво огледало ? :)
 
От: Продавам скрипт подобен на .....

Вече има и скрипт за добавяне на видео клипове от vbox7 & youtube (в момента му правя 2 страници за администрация и е готов за продажба)....
Всички желаещи да ми пишат ЛС с Скайп да се доразберем :)

Edit: Ето едно малко ДЕМО: evrocom.hit.bg/FB/Test.htm
 
Последно редактирано:
От: Продавам скрипт подобен на .....

Извинявай за намесата...
не че нещо ама защо си си написал името за ник и си си сложил снимката за аватар?
в смисъл питам дали е оригинално и модерно така за да го направя и аз?
и също ми е интересно - харесваш ли се на тази снимка?
или някой каза ли ти че си хубав на тази снимка? не се броят баби майки и роднини и приятели :)
а и знаеш ли кои си слагат така снимките и си пишат имената ?
Мога да ти дам два примера.. незнам дали са ти идоли и се оприличаваш с тях ...

Има един Иво Апостолов и един Апостол Апостолов ...
незнам имат ли роднинска връзка...
допадат ли ти ? искаш да си като тях ли ? ... обясни ми моля те но спокйойно и без излишни комплексарщини и нервни излияния..
просто искам да разбера аз ли гледам през криво огледало ? :)

Успя да ме усмихнеш :)

Нямам нищо общо с изброените личности. Зная ги само от форума, а мнението ми за тях ще си го запазя за себе си. Снимката и имената винаги са +, мога да тръгна да изреждам всички +ве, но предполагам,че не е нужно.

Поздрави :)
 

Горе