Продавам социална мрежа за Работа ''Бизнес'' 'Реклама.

От: Продавам социална мрежа за Работа ''Бизнес'' 'Реклама.

забравил си да сложиш и стъпка 50 000 евра
 
От: Продавам социална мрежа за Работа ''Бизнес'' 'Реклама.

Що си играем на дребно, не мога да разбера? Дай пакетна цена и да ги взема всичките. Искам оферта за 10те сайта, които са ти в топ10 и направо да пращам Зукенберг някъде в небитието. И без това само ми плаче за линкове, че го ударил Пингвин щото прекалил със спаменето.
 
От: Продавам социална мрежа за Работа ''Бизнес'' 'Реклама.

Много се радвам, че Нормана е активен сутрин - с веселие и закачки започваме деня :)))
 
От: Продавам социална мрежа за Работа ''Бизнес'' 'Реклама.

Този пич нещо не му е добре последно време.Без да се засягаш братле но наистина ти хлопа дъската.Поне си купи един домейн .com, net, eu и т.н. То пък не е една беля ще вземе да си купи и после да го продаде на търг за 1 000 000 евра .
 
От: Продавам социална мрежа за Работа ''Бизнес'' 'Реклама.

Сега за да не се обиди даже ще измисля нещо в негов стил което ще му го подаря. А после ако иска да го продава...Братле пиши ми на лично какво да ти подаря понеже си всестранно развита личност и аз смятам че ти си единствен който заслужава.
 
От: Продавам социална мрежа за Работа ''Бизнес'' 'Реклама.

С чек може ли , че нямам дребни..?
 
От: Продавам социална мрежа за Работа ''Бизнес'' 'Реклама.

ша са обадя на полицията при следващата обява обещавам

По-скоро на едно друго място, където трябва да го вземат :D :D
 
От: Продавам социална мрежа за Работа ''Бизнес'' 'Реклама.

давам 10 трилиона долара!

зимбабвийски
 
От: Продавам социална мрежа за Работа ''Бизнес'' 'Реклама.

Да се абонирам :D
 
От: Продавам социална мрежа за Работа ''Бизнес'' 'Реклама.

Да се абонирам :D

Закъснял си. Човека от седмица раздава сайтове и всички са на 1ва позиция, по която дума си намислиш.
В тази връзка да не се е променило нещо в броенето на позиции и на 1ва страница на Гошо вече да не е 1,2,3...а просто 1, 1, 1, 1, 1....?!
 
От: Продавам социална мрежа за Работа ''Бизнес'' 'Реклама.

Човекът си трупа линкове от форума, а вие му пълните темите със съдържание. Нали знаете, че Google не разбира от ирония. На него му е все едно дали нареждате Норманчо или му правите четки :)
 
От: От: Продавам социална мрежа за Работа ''Бизнес'' 'Реклама.

Човекът си трупа линкове от форума, а вие му пълните темите със съдържание. Нали знаете, че Google не разбира от ирония. На него му е все едно дали нареждате Норманчо или му правите четки :)

А, това не е вярно. Много можеш да изчетеш по случая DecorMyEyes и статията на NYTimes, за това как Г гледа на негативните коментари.

Google Changes Algorithm in Response to DecorMyEyes Story
 
От: Продавам социална мрежа за Работа ''Бизнес'' 'Реклама.

Мен гугъл не ме интересува, важното е че се забавляваме искрено с тоя човек.
 
От: Продавам социална мрежа за Работа ''Бизнес'' 'Реклама.

Мен гугъл не ме интересува, важното е че се забавляваме искрено с тоя човек.

+1

човекът си заслужава и линковете и импресиите :lol:
 

Горе