Продавам статии на тема туризъм

alfina87

Active Member
Рейтинг - 100%
15   0   0
Здравейте предприемачи :), продавам следните статии на български език:

Язовир „Ивайловград” 200 думи - 96% уникалност според Адвего
Мелник - 233 думи - 88% уникалност според Адвего
Местността Паниците - 233 - 98% уникалност според Адвего
Снежанка - 210 - 94% уникалност според Адвего
Резерват Сребърна - 230 думи - 95% уникалност според Адвего
Ягодинска Пещера - 256 думи - 100% уникалност според Адвего
Ямбол - 339 думи - 95% уникалност според Адвего

Пакетна цена: 14 лв.
Метод на плащане: Paypal или easypay.

Продавам статиите в пакет, защото ги купих преди 2 месеца във връзка с проект, към който не съм ангажирана вече.
Статиите са оригинални, приятно написани и тези, които продавам не са използвани никъде. Автор на статиите е hristina94, ако ви харесат и пишете за поръчки, аз съм много доволна от комуникацията и работата й.
 
Последно редактирано:
От: Продавам статии на тема туризъм

Не съм мерила с Адвего или друг тул. Ръчно проверявах абзаци в Г и няма съвпадение. За % с кой тул да проверя, Адвего или ? Извинявам се, но не ми се е налагало да проверявам, винаги на доверие съм взимала статии.
 
От: Продавам статии на тема туризъм

Не съм мерила с Адвего или друг тул. Ръчно проверявах абзаци в Г и няма съвпадение. За % с кой тул да проверя, Адвего или ? Извинявам се, но не ми се е налагало да проверявам, винаги на доверие съм взимала статии.

Дори и да си ги писала изцяло ти, все има някой израз и т.н., който съвпада със вече написан такъв по същата тема или по съвсем различна в някой сайт. Затова използвай Адвего за всеки случай. А това с проверяването на абзаци в гугъл не е добра идея. :) По-добре адвего. Провери ги, редактирай, ако има неуникален текст и си поправи поста - добавяйки процент уникалност на текстовете. Това е моя съвет.

Успех с продажбата. ;)
 
От: Продавам статии на тема туризъм

Благодаря, fifi! Да, аз знам за адвего, ама все се каня да го пробвам. Ами ето, тъкмо нещо ново пробвах, мерси много, че попитахте за уникалност. Ъпдейтнах темата :) :beer:
 

Горе