Продавам статии

TiGeR83

New Member
Рейтинг - 97.1%
34   1   0
Продавам статия на тема "Поредният срам, който ни донесе Левски в Европа". Цената е 4 лева. Статията е дълга 376 думи.
 
От: Продавам статия на тема спорт.

Kупувам , но понеже е много малка сумата се чудя как да ти платя, понеже мога да ти платя само с ПП поръчвам още 4-5 статии за да се закръгли някаква по-голяма сума ? :)
 
От: От: Продавам статия на тема спорт.

Статията е продадена! Моля администраторите на сайта да променят заглавието на темата на "Продавам статии", за да не отварям постоянно нова тема. Благодаря за съдействието!
 
Последно редактирано:
От: От: Продавам статия на тема спорт.

Продавам 4 статии на тема семейство, интимно и здраве. Дължината на статиите е между 350-700 думи. При интерес може да се свържете с мен на скайп(tiger1983_) или да пишете на ЛС.

П.С. При интерес от статии на други теми се свържете с мен.
 
Последно редактирано:
От: Продавам статия на тема спорт.

Ето темите на 4 статии:

Семейство - "Съвместно съжителство на две поколения " , "Причини, които разрушават връзката ";
Интимно - "Мъжете и бременността";
Здраве - "Дарение на кръв";
 
От: Продавам статия на тема спорт.

Статиите все още не са продадени. Предлагам още една статия на тема "Сомнамбулизъм". Всички 5 статии са уникални. Може да ми пишете на ЛС или в темата, ако проявявате интерес.
 
От: Продавам статии

Абе сестра ти къде се покри? Да ходи ли в черния списък сега?

Колега с радост ще се свържа със сестра ми, за да я питам, но първо трябва да ми кажеш за какво става дума. Аз живея в друг град и не се виждам често с нея. А и не беше ли коректно да ми пишеш на лични, а не да пишеш излишни от темата неща тук. Пиши на ЛС и ще се свържа с нея. Лека вечер и весели празници :)
 

Горе