Продавам страница - 444 000 харесвания

Статус
Not open for further replies.
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Убеден съм, че в момента поне един от тях чете тази тема.. Нека знаят, че за сега разполагам с няколко тел. номера и адреси.
 
Между другото да те светна нещо.
Ако подадеш ЖАЛБА в полицията и може да се разследва.

Знам, защото съм чувал, че дори има осъден човек.
Води се интернет хакерство или нещо такова.

Подай си 1 жалба, опиши случая, дай информацията, която има в темата и всичко ще се нагласи ;)

Особенно, ако сте няколко човека.. ;)
 
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Евала на колегите за разследването. Много информация сте намерили, браво!
 
От: Re: Продавам страница - 444 000 харесвания

Между другото да те светна нещо.
Ако подадеш ЖАЛБА в полицията и може да се разследва.

Знам, защото съм чувал, че дори има осъден човек.
Води се интернет хакерство или нещо такова.

Подай си 1 жалба, опиши случая, дай информацията, която има в темата и всичко ще се нагласи ;)

Особенно, ако сте няколко човека.. ;)

Да, но понеже нямам 18 години от полицията ще си помислят, че са някакви си "детски работи" и няма да предприемат никакви действия ..
А иначе с този Димитър Шарков (един от собствениците) снощи си писах и той започна да ме убеждава, че няма нищо общо с това и не би се занимавал с кражби и т.н. .. Посочих му най-малко 5 фактa, които сочат, че точно той е откраднал страницата и накрая ме блокира..
 
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Пълни смешници са, какъв бранд ще правят, като крадат страници..
 
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

ВИнаги съм казвал , когато не си сигурен в човека с който правиш сделка , първо той дава , после ти. Така си градиш ти репутация , че не си мошенник. А пък за такава голяма сума не ми се мисли колко наивен трябва да си за да се вържеш... поне поука извади и не повтаряй грешката в бъдеще... да търсиш каквото и да е , според мен е гонене на вятъра....
 
Re: От: Re: Продавам страница - 444 000 харесвания

Да, но понеже нямам 18 години от полицията ще си помислят, че са някакви си "детски работи" и няма да предприемат никакви действия ..
А иначе с този Димитър Шарков (един от собствениците) снощи си писах и той започна да ме убеждава, че няма нищо общо с това и не би се занимавал с кражби и т.н. .. Посочих му най-малко 5 фактa, които сочат, че точно той е откраднал страницата и накрая ме блокира..
Не е верно. Абсолютно не е верно. Тва не са малко пари. Това си е жива измама и то не за 5-10 лева.
Отивай и се разправяй, недей бъди песимист. И побързай, за да не стане прекалено късно.
Яденето се сервира докато е топло. ;)
 
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Много ще се изкефя да не им се размине на тия тримцата :twisted:. Като чета не са измамили един и двама.
 
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Ако не помогне полицията, мога да съдействам да му се блокира профила във фейсбук! :D
 
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Няма смисъл от блокиране на профила... ще направи друг. Номера е да блокират страницата, която е откраднал. Да не може да печели пари за сметка на колегата. А това става чрез **** добавяне на 50 000 харесвания в тази страница за 3-4 часа. Харесванията са фалшиви. Фейсбук веднага, ама на момента блокира страницата. Те обжалват, но без ефект. Ако случайно при обжалването пуснат страницата се добавят нови 30К-40К и втори път фейсбук няма да има даде и да обжалват. Каквото и да публикуват на техната страница ще бъде видяно от 0 потребители, защото излиза следното съобщение: Публикациите от Вашата страница са блокирани да не се появяват в новините. И готово :) Хубавото е, че това може да се направи не са с откраднатата страница, но с всички техни страници, които имат. Независимо към кой сайт са им страниците....Пълен блокаж то т'ва е!
 
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Дай страницата тук на достояние, за да може да се знае и да се прави нещо.
 
От: От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Няма смисъл от блокиране на профила... ще направи друг. Номера е да блокират страницата, която е откраднал. Да не може да печели пари за сметка на колегата. А това става чрез **** добавяне на 50 000 харесвания в тази страница за 3-4 часа. Харесванията са фалшиви. Фейсбук веднага, ама на момента блокира страницата. Те обжалват, но без ефект. Ако случайно при обжалването пуснат страницата се добавят нови 30К-40К и втори път фейсбук няма да има даде и да обжалват. Каквото и да публикуват на техната страница ще бъде видяно от 0 потребители, защото излиза следното съобщение: Публикациите от Вашата страница са блокирани да не се появяват в новините. И готово :) Хубавото е, че това може да се направи не са с откраднатата страница, но с всички техни страници, които имат. Независимо към кой сайт са им страниците....Пълен блокаж то т'ва е!
Да, де ... ама ще трябва да се рискува страницата, която ще пуска линковете!
А за такива големи размери, трябва някоя около 200к страница или няколко по 50к ...
Най-добре е да се използват тийновете в тийнейджърските страници, които са лесно манипулативни и да ги караме да алармират страницата!
:D
 
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Просто подхвъргам идея

Защо не се поразтърсиш за някой, който да хакне страницата. В смисъл да смени паролата и да ти я даде.
Ако успееш да го убедиш човека може да ти го направи и без пари, просто за да възтържествува справедливостта.
Ако пък трябва да му платиш нещо, после ще си го избиеш, като продадеш страницата да свестен купувач.

Крадците няма да се оплачат, защото от ФБ като проверят IP-тата ще увиснат.
 
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Ей не се занимавайте с глупости, а подай жапба в полицията.
Това че си малолетен е дори плюс, зависи как го представиш.
Много хора са осъдени заради кражби и измами в интернет.
Дори аз съм свидетел по дело заради публикувана фалшива обява.
Вече си има закони за интернет престъпления.
Имаш много голям шанс да докажеш всичко и да ги осъдят.
 
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Ей не се занимавайте с глупости, а подай жапба в полицията.
Това че си малолетен е дори плюс, зависи как го представиш.
Много хора са осъдени заради кражби и измами в интернет.
Дори аз съм свидетел по дело заради публикувана фалшива обява.
Вече си има закони за интернет престъпления.
Имаш много голям шанс да докажеш всичко и да ги осъдят.

Да, може би това е най-добре.
Освен това самата тема тук е доказателство също.
 
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Полицията няма да си мръдне пръста бе хора. Имайте ми доверие. Най-добрата сила е да се обединим тук и да намерим кой е крадеца. Включвам се в помагането с издирването. Очаквам от Блинки да ми даде IP адрес на личен, за да мога да започна разследването. Искам точен час кога е напревено прехвърленото (това е много важно). За повече подробности дал съм телефона на потърпевшия и бих му помогнал от все сърце да си върне страницата.
 
Re: От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Полицията няма да си мръдне пръста бе хора. Имайте ми доверие. Най-добрата сила е да се обединим тук и да намерим кой е крадеца. Включвам се в помагането с издирването. Очаквам от Блинки да ми даде IP адрес на личен, за да мога да започна разследването. Искам точен час кога е напревено прехвърленото (това е много важно). За повече подробности дал съм телефона на потърпевшия и бих му помогнал от все сърце да си върне страницата.

Блинки ако ти даде IP адрес и нещо му се случи на този се води съучастник

освен това откъде да се знае че този e с неговия си ип адрес аз имам няколко отключени уиарлеса около нас на заведения и на един мол наблизо също така в не много далечен радиус имам и университетска отворена мрежа на един факлутет... откакто го има WIFI ипто нищо не значи а има HotSpot shield който се инсталира (даже към някой даунлоуди на utorrent като само кликаш на некстнакрая получаваш юторент и хостподшиъд и туллбар) и забравете въобще за ипта ако някой е решил да мами професионално (дотам че да създаде фалшиво платежно все едноче парите са пратени по баннка и да го прати на измамения едвали си е с ипадреса от вкъщи ) най много по ип да намери някой невинен с отворен / хакнат нет или някой мол...


МАМКАМУ ХОРА ТОЧНО ЗАРАДИ ТОЗИ ОПИТЕН ИЗМАМНИК Е ИЗМИСЛЕНА СЕКЦИЯ ЗА ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ В КОЯТО НЕ МОЖЕ ДА СЕ ВИЖДАТ БЕЗ ДА ИМА 50 ПОСТА ДАДЕН ПОРТРЕБИТЕЛ... ( а не защотото искаме да ви е трудно и вие за по лесно да пускате където намерите) после ми се сърдят че не им стигали постове да спамело ли трябва за да ползват дадена секция а не им е ясно че е направено за тяхна защита....

И в правилата е написано с болд още откакто го има пазара - и съм го повтарял една камара пъти това ако някоя страна не иска да ползва ескору.ком да хваща автопбуса и да идва да се прави сделката на място....

Много Важно: Ако не можете да направите някоя по-голяма сделка лице в лице, ползвайте ескроу услуга като https://escrow.com
струва 15 долара за суми до 350 долара и нещо от рода на 42 долата за 1500 (нормлната услуга) 90 и няколко долара (за 1500) при експресна да парите ще се мотаят няколко дни и ще се платят 20 - 50 лева ама по добре сигурни пари отколкото за 20 лева
 
Re: От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Тя се е регистрирала само, за да осъществи измамата :twisted:. Не виждам въобще да има постове. И как въобще е успяла да се свърже с trance dance? Доколкото знам няма право да изпраща лично съобщение без 10 мнения.

И аз сега това проверявам личните са на 5 мнения че 10 им били много и мрънкат но е възможно в началото на окотомрти ъпгрейдвахме версията на вбюлетина а след такъв ъпдейт плъгините не работят като хората докато не излезе на съответни ъпдейт и на плъгина (понякога се чака месеци не е като вп) затова избягвам да добавям плъгини въпреки че нон стоп ми се пише да добавям фунционалност
 
Статус
Not open for further replies.

Горе