Продавам торент търсачка и Free Image Hosting

alus1onZ

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
!!! ВИЖТЕ ПОСЛЕДНИЯ ПОСТ !!!


Линковете към сайтовете може да ги намерите в подписа ми.

Торент търсачката генерира 30-50 уникални на ден (60-80% са от Google). Напълно автоматизирана е и генерира този трафик без дори да е правен и basic SEO, така че с малко труд може да се постигнат резултати.

Image хостинга генерира от 50 до 800 уникални като трафика мърда яко, имал съм и дни с по 1000-2000, имал съм и дни с по 10. И тук с малко желание може да се развие доста сайта, а и има сгодийки в него като Bookmarklet upload и upload през Firefox add-on.

Давам към тях и неограничен хостинг, който изтича на 03/20/2010 , ако се не лъжа така беше датата +- 1 ден, че сега ме мързи да проверявам с точност.

Цена при покупка на двата сайта + хостинга към тях: 50 ЛЕВА!

При отделна покупка по споразумение.

При интерес и за повече информация или скрийншоти от analytic-а пишете на ЛС :wink:

П.П. Сайтовете ги продавам поради простата причина, че нямам време за тях, а с малко желание може да се постигне добър резултат и ме е жал да ги гледам как стоят така на самотек.
 
Последно редактирано:
От: Продавам торент търсачка и Free Image Hosting

няколко въпроса:
1. какви пари търсиш само на торент търсачката?
2. как то4но работи 4е нещо не се ориентирам, пробвах да дръпна 1-2 торента нещо не ми се получи?
 
От: Продавам торент търсачка и Free Image Hosting

Промо цена за 2та сайта + unlimited hosting в Холандия до края на Март 2010 г. САМО ЗА 150 лв. !
 
От: Продавам торент търсачка и Free Image Hosting

Промо цена за 2та сайта + unlimited hosting в Холандия до края на Март 2010 г. САМО ЗА 150 лв. !

Ква е тая търсачка която не търси?!
Пиша нещо и нищо не ми излиза ...
И ако не се лъжа системата е ГОТОВА.
Поправи ме ако се лъжа :)
 
От: От: Продавам торент търсачка и Free Image Hosting

Ква е тая търсачка която не търси?!
Пиша нещо и нищо не ми излиза ...
И ако не се лъжа системата е ГОТОВА.
Поправи ме ако се лъжа :)

Проблема е в твоя телевизор, при мен си изкарва резултати.

Да, базиран е на готова система, но беше пълна с грешки по кода, които съм си играл доста време да намеря и остраня + това съм дописал бая неща към нея, така че цената я смятам за напълно реална. Друг е въпроса, ако ти си решил, че искаш да се заяждаш/спамиш и се чудиш какво да напишеш.
 
От: От: От: Продавам торент търсачка и Free Image Hosting

Проблема е в твоя телевизор, при мен си изкарва резултати.

Да, базиран е на готова система, но беше пълна с грешки по кода, които съм си играл доста време да намеря и остраня + това съм дописал бая неща към нея, така че цената я смятам за напълно реална. Друг е въпроса, ако ти си решил, че искаш да се заяждаш/спамиш и се чудиш какво да напишеш.

Не искам да се заяждам, но до колкото помня тази "търсачка" вземаше резултати от torrentz.com .. много ми е интересно какво ще стане ако те си променят кода или паднат или даже затворят сайта?
 
От: Продавам торент търсачка и Free Image Hosting

ами извинявай и аз ще повторя не искам да се заяждам, но този хостинг на изображения не е ли безплатен или пак си променял кода?
 
От: Продавам торент търсачка и Free Image Hosting

Yep, open source е , но ти пожелавам успех с Bookmarklet-а и FireFox Addon-а ;)
 
От: Продавам торент търсачка и Free Image Hosting

мерси, но едва ли ще се занимавам и скоро може излезе нова версия в която да е фикс :)
 
От: Продавам торент търсачка и Free Image Hosting

BTW, който до сега се е поинтересувал на ЛС не съм му спестил подробностите, кое от кода е open source и кое е дописвано и имай предвид, че не продавам само скрипт, а цял проект със скрипт, хостинг и домейн ;)
 
От: Продавам торент търсачка и Free Image Hosting

Последна и крайна цена за двата сайта накуп $150. При покупка по отделно по договаряне.
 
Последно редактирано:
От: Продавам торент търсачка и Free Image Hosting

Up Up Up

bitbee от няколко дни е със стабилни приблизително 40 уникални посещения генерирани от Google като трафика е от почти всякакви страни.
 
От: Продавам торент търсачка и Free Image Hosting

UP UP UP UP 150$ ЗА ДВАТА САЙТА. ПАРИТЕ МИ ТРЯБВАТ СПЕШНО, ЗАТОВА ГИ ДАВАМ НА ТАКАВА НИСКА ЦЕНА.
 
Последно редактирано:

Горе