Продавам трафик!

qkonetbg

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,имам следната оферта.Продавам трафик за 80 лв/месец.С тази услуга сайта ви получава дневно над 250 посещения.Ако имате въпроси или предложения моля пишете ми лично.
Можете да тествате услуга в рамките на 24 часа.Очаквам ви! :)
 
От: Продавам трафик!

От къде са посещенията? Защото има сайтове за размяна на посещения ,трафик дето струва доста по малко но като качество е 0.
 
От: Продавам трафик!

Над 250 уникални посещения ?
И как ще ми го гарантираш ? Че тия 250 са от тебе а не от реклама или друго ?
 
От: Продавам трафик!

Над 250 уникални посещения ?
И как ще ми го гарантираш ? Че тия 250 са от тебе а не от реклама или друго ?
Еми ще разберете веднага щом се включите,ако правите реклама на сайта си,можете да се включите след като изтече периода ви на реклама и да изпробвате моята услуга.Също така предлагам и демо за 24 часа.За повече информация ЛС
 
От: Продавам трафик!

Искам да се възползвам от демото.
Писах Ви лично съобщение.
 
От: Продавам трафик!

Бих искал да знам каква е таргет групата, какви точно хора,(българи, англичани, турци, .... ) и възрастова група ?
 
От: Продавам трафик!

От къде идват посещенията? Искам да пробвам демото.
 
От: Продавам трафик!

Трафикът е главно от България.Възрастовата група е от 12 години - 50 години.Трафикът е реален и е много сигурен няма да си изпросите бан от Google Adsense или други програми.Ако имате интереси не се колебайте да ми пишете.Пробвайте и демото!!
 
От: Продавам трафик!

Здравейте,искам да съобщя на всички,които се включиха в демото,че ще започне на 18.07.2011 в 00:00 часа до 19.07.2011 / 00:00 часа.Съжалявам,че се наложи да закъснея,благодаря предварително!!!
 
От: Продавам трафик!

Искам и аз едно демо...и също ме интересува в каква ниша е сайта от който идва трафика. Пиши ми на ЛС с малко повече инфо.
 
От: Продавам трафик!

Здравейте,искам да съобщя на всички,които се включиха в демото,че ще започне на 18.07.2011 в 00:00 часа до 19.07.2011 / 00:00 часа.Съжалявам,че се наложи да закъснея,благодаря предварително!!!

Благодаря за информацията, в очакване съм.
 
От: Продавам трафик!

Нещо нереално ми се вижда това нещо, освен ако някой не е изнамерил Тор-а и смята да цъка като луд... да докара 250 ип-та дневно.
 
От: Продавам трафик!

Абе хора, който има акъл и се чуди как да изкара пари, намира начин :) Какво го дъвчете човека....

Ето ви един от тях:
Отивате на http://browsershots.org/ , посочвате сайта на който искате да има трафик, и получавате 100 уникални :)
Или втори метод:
Инсталираш Платинум АйПи, даваш му да сменя АйПи-то през 2 минути или както прецениш и цъкаш.. :) ето ти още един начин

Не мислете че е сложно, и защо го разпитвате, ще купувате ли или ще разследвате?
 
От: Продавам трафик!

Ами питам защото преди платих за 10000 трафик...и наистина трафика го получих но се оказа кух трафик. При проверка с аналистика се оказа че всички посещения са на първа страница с време от 5-10 секунди. Така че ефекта от този трафик който получих е нулев.
 
От: Продавам трафик!

Ами питам защото преди платих за 10000 трафик...и наистина трафика го получих но се оказа кух трафик. При проверка с аналистика се оказа че всички посещения са на първа страница с време от 5-10 секунди. Така че ефекта от този трафик който получих е нулев.

А така, преценете какъв е трафика, и дали си заслужава ,търсете само таргериран трафик, другото е само за брояча да го пълните и да го показвате на рекламодателите.
 
От: Продавам трафик!

Какво ще видиш като са обещали, че демото почва от 00:00 часа тази нощ ?
 

Горе