Продавам уеб сайт спешно!!!

Реджи

New Member
Рейтинг - 40%
2   3   0
Здравейте, продавам уеб сайт в категория Хоби, развлечения, новини спешно. Искам да продам сайта до вторник, защото са ми нужни пари тогава. Приемам плащане по ипей или банков превод. В краен случай може и пейпал, но не ме урежда много, много. Сайтът е с правен дизайн също е тип онлайн медия. Няма доходи, защото не съм работил по него. Идеята е уникална и има само още 1 сайт в БГ с такава насока, но го бие само по един параград - домейн. Който има интерес да пише на ЛС. Спешно е.
 
реджи, сори ама освен, че до вторник ти трябват пари друго нищо не разбрах

1. тоя сайт е с някаква клюкарска насоченост така ли?
2. колко статии има и уникални ли са, кой пише статиите и ще продължи ли да ги пише ако го купя. ако продължи при какви условия
3. каква система използва, ако не дай Боже е авторска има ли админ панел или ще отнеме седмици докато разгадая кое къде е
4. приходи ясно, че няма - трафик има ли? правен ли е някакъв линк билдинг. Каква е била идеята за развитие?
5. какво толкова има уникално в идеята? В смисъл тя и кръчма.ком е уникална като идея и маркетинга и е повече от уникален, ама ако ще е нещо от тоя род не, мерси.

чат пат за кви пари иде реч - в смисъл ако ще е някаква осемнадесетцифрена сума заради "уникалността на потенциала" да не се хабя да пиша лс изобщо
 
От: Продавам уеб сайт спешно!!!

Принципно не пиша много безсмислени постове, ама човек ти ме уби. Нито каза приблизителна цена, нито приблизителни посещения или страници, нито за какво е сайта :D
Общо взето ще ти продам един кашон ама няма да ти кажа какво има вътре, изненада е ;)
 
Re: От: Продавам уеб сайт спешно!!!

Да, просто защото не иска да го продаде.
Това е начина на писане точно за такива случаи - само за "привличане на внимание".

Принципно не пиша много безсмислени постове, ама човек ти ме уби. Нито каза приблизителна цена, нито приблизителни посещения или страници, нито за какво е сайта :D
Общо взето ще ти продам един кашон ама няма да ти кажа какво има вътре, изненада е ;)
 

Горе