Продавам уникален software

От: Продавам уникален software

Кажи на собсвеника, че в бг не сме такива шарани като неговите побратими американците и 250 долара не даваме току така. Аз на тая програма името не мога да прочета камо ли да разбера каква точно работа може да ми свърши.

Всъщност цената е с намаление от 50$, тоест 200$ и ако искаш да я тестваш може да си дадеш emaila да ти пратят информация за 7 дневен тестов период.
 
От: Продавам уникален software

Е това вече е приказка, но за сега не съм заинтересован
 
От: Продавам уникален software

иииии умрях си от кеф ,дадох ти 2 червени за по малко от седмица

Значи твоето начало в червено, едва сега започва....
Най ми е интересно, защо си мислим, че ние сме най - кадърните и най - можещите, а сме на такова дередже... Всички други били смотани, били балами, щото ние сме цъфнали и вързали... точно заради това мислене, ще си останем завинаги на това ниво...
 
От: Продавам уникален software

Ако може я дай насам тази информация за 7 дневен тестов....ще го пробвам и ще пусна отзиви тук в темата.
Както се казва...око да види, ръка да пипне.
 
От: Продавам уникален software

Ако може я дай насам тази информация за 7 дневен тестов....ще го пробвам и ще пусна отзиви тук в темата.
Както се казва...око да види, ръка да пипне.

http://megarobotbomber.net/ ето от тук, мисля че беше. Който желае да пробва 7 дни без никакво плащане тук да прочете как става.
 
От: Продавам уникален software

В уариор форума рядко има нещо, което си заслужава парите. Без значение дали е софтуер, книга, курс.

Ама са голяма мафия там! Хвалят си един на друг продуктите и когато някой ги разконспирира следва бан без обяснения... Тъпо, но е факт. Казвам го от личен опит.
 

Горе