Продавам успешен онлайн магазин за хранителни добавки на принципа на Dropshipping.

Saregas

New Member
Продавам успешен онлайн магазин за хранителни добавки на принципа на Dropshipping. Бизнеса е на три години и вече тече 4-та. Продавам бизнеса, понеже аз съм предприемач и се занимавам с нова дейност в сферата на услугите и нямам физическата възможност да се занимавам с него. Продавам всичко включващо целия бизнес с добавките без фирмата ми. Това което е включено в цената е платформата с над 100 продукта и още много на каталози, домейна(fitnessbg.net), фейсбук страница с над 1500 клиента, Spotify профил с плейлисти за трениращи, всички рекламни материали и бъдещи незавършени проекти по бизнеса. При евентуална покупка ще обясня самия бизнес модел, обслужването на клиенти, връзки с доставчици, спедиторски фирми и финансов мениджмънт, общо взето всичко, което ще Ви е нужно да управлявате успешно този бизнес. Цените в магазина са доста конкурентни. Още в създаването си съм изградил бизнеса да е гъвкав в обслужването на клиенти, финансова политика и други извънредни нужди. Няма нужда от складова наличност и все пак клиентите биват обслужвани в рамките на 2-3 дена. Откъм бизнес модел съм го развил да е максимално евтин и да не носи със себе си излишни разходи, освен инвестициите за реклама и маркетинг.
Бизнеса реализира най-много продажби от реклами в социалните мрежи. С/у 5-10$ кампания съм постигал резултати в размери на 400-700 лв оборот на ден. Не се занимавам с бизнеса от няколко месеца и въпреки това има пасивен трафик. Ако имате въпроси, съветвам да ме потърсите на посочения mail или телефон. Успех!
Година на основаване: 16.02.2014
Цена : 5000 BGN

П.П. Моля запитванията на посочените контакти!


Поздрави,
Жулиан Кюмюрев
Tel: 0883 541 451
E-mail: [email protected]
 
Здравей. Може ли малко повече инфорамция на лично,ако искаш остави телефонен номер за да е по-лесно комуникирането.
 
Привет, оставил съм номер в края на обявата си под имената ми и съм в очакване на Вашето обаждане.
 
Моля, който има запитване или проявява интерес да поддържаме кореспонденцията на посочените от мен контакти:

Тел.: 0883 541 451
E-mail: [email protected]
 

Горе