Продава се: Продавам фейсбук / facebook страница с 38 500 българи

Защо такова съдържанието в последно време? Развалили сте страницата по този начин...
 
Защо такова съдържанието в последно време? Развалили сте страницата по този начин...
Какво съдържание въобще. АЗ падам вече, тука последно време само някви умрели страници се продават за някви пари дето незнам от къде си ги измислят
 
Защо такова съдържанието в последно време? Развалили сте страницата по този начин...
Това е съдържание. С новите правила на фейсбук до 40 хил. българи не може дa се постигне, поне 2 години,
цената е реална и аз искам да бъде 2014 год. и 200К българи да бъдат наляти с бъг, но вече го няма.
 
Това е съдържание. С новите правила на фейсбук до 40 хил. българи не може дa се постигне, поне 2 години,
цената е реална и аз искам да бъде 2014 год. и 200К българи да бъдат наляти с бъг, но вече го няма.
Късмет
 
Това е съдържание. С новите правила на фейсбук до 40 хил. българи не може дa се постигне, поне 2 години,
цената е реална и аз искам да бъде 2014 год. и 200К българи да бъдат наляти с бъг, но вече
Човек кви ги говориш въобще....
На тая оспамената страница макса е 300 лв.
Няма смисъл , тва си е няква тенденция. Замрели групи и страници да им се изкат някви тотал измислени суми. И този ще е като онци със чуждестранната страница, преди месец се перчеше , че имало трима кандидати ,а като гледам още се мъчи нещо да я продава.
-------------------------------------------------

Все тая , от време на време гледам ,че има тук таме някой будала , така че успех на продавачите
 

Горе