Продавам фитнес блог

От: Продавам фитнес блог

З
Като кача статия веднага се вдига с около 90/100 човека блога.

Мисля цената да е около 20/25 долара.
Плащане: Paypal

Къде се вдига, и тая цена как я определи, и копи пасте има
 
От: Продавам фитнес блог

Цената мисля да спада надолу, защото е блог и е на блогспот.
Повечето теми са авторски, а не копи пасте.
Който е зайнтерисован ще му дам снимка на посещенията.

Показвания днес: 100
Показвания вчера: 129
 
От: Продавам фитнес блог

Цената мисля да спада надолу, защото е блог и е на блогспот.
Повечето теми са авторски, а не копи пасте.
Който е зайнтерисован ще му дам снимка на посещенията.

Показвания днес: 100
Показвания вчера: 129

Аз пък преди малко четох в bb-team и после реших да отворя сайта ти, и какво да видя? Две еднакви неща! :O
 
От: Продавам фитнес блог

Аз пък преди малко четох в bb-team и после реших да отворя сайта ти, и какво да видя? Две еднакви неща! :O

Ехеее браво, браво, че си чел само спамиш!!
 
От: Продавам фитнес блог

Вие ако си купите блога тези статии който съм качвал, може да ги изтриете ако не ги искате и да си качите ваши статии!.
 
От: Продавам фитнес блог

Вие ако си купите блога тези статии който съм качвал, може да ги изтриете ако не ги искате и да си качите ваши статии!.
- верно ли може
 
От: Продавам фитнес блог

ок спирам, давам 1$ , сега гледам че се мъчиш да раздаваш и репутация ама и за това не си чел и не ти се получава, аз принципно червено не давам, но ще имаш доста почитатели от форума
 
От: Продавам фитнес блог

При положение, че статиите са копирани от други сайтове това му е реалната цена. Ако беше се потрудил да напишеш нещо различно, можеше и да струва няколко долара повече.
 
От: Продавам фитнес блог

Като си купите блога каквото искате си правете с него.
 
От: Продавам фитнес блог

При положение, че статиите са копирани от други сайтове това му е реалната цена. Ако беше се потрудил да напишеш нещо различно, можеше и да струва няколко долара повече.

Някой са копирани. Повечето хора копират всичкото съдържани и чакат трафика, и не идва.
А аз имам трафик по 100 човека на ден.
 
От: Продавам фитнес блог

Показвания днес: 100
Показвания вчера: 129

статистиката от blogspot изобщо не е надеждна, повечето хора ги интересува какво показва google analytics.
иначе късмет с продажбата

п.п ако не си си изключил track my pageviews, всяка страница, която разглеждаш като админ ти се отчита като показване.
 
Последно редактирано:

Горе