Продавам хазартна стратегия за рулетка. НЕ е известна. Мой патент е и е най- добрата

От: От: Продавам хазартна стратегия за рулетка. НЕ е известна. Мой патент е и е най-

Не знам защо мислиш, че като лъжеш никой няма ти кажа, това?

Не може да имаш 50%+ шанс чисто статистически, защото най-голям е шанса чисто статистически при черно/червено от 48.6% - всичко други вариация и комбинации намаляват шанса.
Така, че лъжа номер 1.
А от фатка 100 лв след 5 часа при услови че имаш 100% на час не прави 500 а 3200 лв.
Това, не знам как да го оприлича - като лъжа или не знание.
Да кажем, че е не знание.

Та след като лъжеш по вероятностите и не можеш сметнеш прости сметки с проценти за 5-6 клас - разбираме, че никъв те няма и по статистика и по математика.

Вземи 1к от който и да е лихвар и само след 24 часа ще имаш 16 милиарда лв!

Хайде дерзай.

Prav si. No tova e pri polojenie che ne si teglish parite na vseki chas. Estestveno, che s rasteja na sumata - proporcionalno raste i vazvrashtaemostta / pechalbata.
 
От: Продавам хазартна стратегия за рулетка. НЕ е известна. Мой патент е и е най- добр

KAZVAM VI NESHTO MNOGO VAJNO.

Zasega nqmam vazmojnost da igraq mnogo. Jiveq na selo i nai blizkoto kazino e na 40 kilometra ot men. Ne razpolagam s mnogo pari. Igraq kogato imam 20 lv izlishni. I v ramkite na nqkolko chasa gi pravq okolo 100 no mi pisna da igraq s malki sumi. A po golemi nqma ot kade da namerq. Vapros na vreme e da zapochna da igraq s po - golemi sumi. A prodavam sistemata si zashtoto NISHTO ne gubq. Nikoi ne bqga ot pari. Taka i az ne bih izbqgal ot 100 lv na chovek. 10 choveka po sto lv sa hilqda lv. Zashto da bqgam ot hilqda lv da ne sam lud ?
A moje bi sam, pri polojenie che se zablujdavam che nqkoq mishka kato vas bi dal 100 lv ta vie navqrno ste gladni kato men. Bedni kato carkovni mishki
 
От: Продавам хазартна стратегия за рулетка. НЕ е известна. Мой патент е и е най- добр

Изрина ли вече лайната на овцете? Върви опъни някоя козичка, вие там загорелите на село кой знае кога ще видите истинска жена хахах
 
От: Продавам хазартна стратегия за рулетка. НЕ е известна. Мой патент е и е най- добр

Jenen sam i jena mi e s golemi cici. A ti chukai klioshtavite gradski kurvi
 

Горе