Продава се: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

nikste

Active Member
Рейтинг - 90.9%
10   1   0
Реших да се разделя с бизнеса ми, който развивам дълги години в интернет. От съображения за сигурност тук ще посоча само някои неща, а всичко останало вече ще е на четири очи.

Става въпрос за серия от сайтове с добър приход всеки месец. Почти всички приходи са чиста печалба, като разходите са за:
- до 30 мин. работа почти всеки ден!!
- домейни - около 10 домейна на година - няколко в областта .bg
- хост - хостват се на мой сървър, който не се продава
- няма нужда от офис и допълнително хора!

За сайтовете:
- почти всички системи, които използват сайтовете са авторски, писани специално за целта
- интуитивен интерфейс, който пести време и усилия
- в повечето сайтове цялата информация е уникална!!
- сайтовете се индексират изключително добре от Гуугъл години наред
- към сайтовете върви и приложение за Андроид за един от сайтовете написано от професионалист и работещо перфектно

Към сайтовете вървят и три ФБ страници с общо харесвания над 220 000, едната, от които много голяма
- абсолютно натурални потребители - нещо, което може да се докаже на 100%. Правени са по естествен начин години наред!

За печалбите:
- печалбите идват от Adsense
- абсолютно всеки лев може да се докаже с години назад

Посещенията:
- по-голямата част от посещенията идват от Гуугъл
- по празниците, половината от посещенията идват от ФБ страниците
- всички посещения са постоянни години наред, като по празниците нарастват драстично за повечето от сайтовете

Цена на всичките ми сайтове:
- цената е приходите от последните 30 месеца. Доказвам и приходите от поне последните 48 месеца - за всеки сайт е различно
- цената включва: всичките сайтове, домейните, ФБ страници с 220 000 фена, помощ по прехвърлянето на сайтовете и обучение по админ панелите
Как съм образувал цената? На базата на дългият ми опит и наблюдения смея да твърдя, че печалбите дори могат да се увеличат. Човек, който разбира добре от рекламни позиции, СЕО и ако има и свои ФБ страници може сериозно да увеличи печалбите на месец. Но дори и да не го направи и да не разбира от изброените неща, след 30-ия месец ще започне да печели чисто. Приходите са изключително стабилни!! Става въпрос за десетки хиляди лева!
Също така, имам преки наблюдения от подобна продажба на огромен сайт на моя позната, която го продаде със същите параметри - защото сайта беше стабилен и печелеше дълги години!

Как ще преговарям:
- всеки, който има интерес и капитал може да се свърже с мен по телефона или скайп
- само ако човека отсреща ме убеди, че има възможност да купува казвам в коя ниша са сайтовете
- ако човека му харесва нишата се уговаряме да се видим на четири очи, където ще дам повече информация

Моля, хора, които нямат възможност да инвестират, а искат от любопитство просто информация да не се свързват с мен. Съществена информация ще дам само на четири очи и то ако съм сигурен, че човека може да инвестира. Влезте в положението ми: от съображения за сигурност по ред причини не мога на всеки да дам информация. Благодаря за разбирането!

Допълнителна информация:
От всички сайтове изваждам един, който ще бъде продаден отделно от другите, понеже е на малко по-различна тема. Така общата цена на сайтовете става с около 20% по-ниска. Повече информация на скайп или по телефона
Всички сайтове, които остават са 8 на брой, тематично свързани помежду си

За контакти:
Николай Николов
Тел: 0884150018
Скайп: nikste2
 
Последно редактирано:
От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Пиши ми на ЛС за печалбата последните шест месеца и продажна цена
 
От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Добре, за кво не казваш направо цената? Някаква тенденция е в тоя форум да се продава нещо ама да не се казва какво и за колко, ама иначе е супер оферта.
Само си губите времето. Цената трябва да се каже веднага, щото няма смисъл да си пишем простотии на лични по цял ден, така и веднага ще отсееш реалнте от любопитните, щото мисля, че са единици тези във форума, които биха платили за нещо повече от 5-10 хиляди.
Сега де да знам дали ме интересува офертата ти, защото ми изглеждаш много несигурен в това, което продаваш. Ако беше сигурен щеше да кажеш цена 100 бона и тва е, примерно.
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Добре, за кво не казваш направо цената? Някаква тенденция е в тоя форум да се продава нещо ама да не се казва какво и за колко, ама иначе е супер оферта.
Само си губите времето. Цената трябва да се каже веднага, щото няма смисъл да си пишем простотии на лични по цял ден, така и веднага ще отсееш реалнте от любопитните, щото мисля, че са единици тези във форума, които биха платили за нещо повече от 5-10 хиляди.
Сега де да знам дали ме интересува офертата ти, защото ми изглеждаш много несигурен в това, което продаваш. Ако беше сигурен щеше да кажеш цена 100 бона и тва е, примерно.
Колега, за тенденцията си има причина. Това са условията на обявата ми и не искам да влизам в спорове с никой. Посочил съм, че става въпрос за десетки хиляди лева, което е добър ориентир ако някой иска да започне преговори с мен.
 
Добре, аз се интересувам, имам пари да инвестирам.

Но ти просто ме отказваш, направо ми спираш тока. Или ако си съгласен, към 29/30 Дек се виждаме да го обсъдим в София. Но... преди това ми пращаш 500 лв по банков път. Ако всичко е ОК ти ги връщам. Ако продаваш сайтове, за който има шанс да ме изплющат ако те знаят кой съм, просто гориш с 500 лв.

Как да тръгна да се занимавам да купувам нещо, на което собственика му не иска да се знае, че той е собственик на нещото.

Значи се криеш поради някакви причини, т.е. нещо с тия сайтове не е ОК.

Не виждам връзка с "съображенията за сигурност"

Успех.
 
От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Здравей,

Някакви проекти до 10-15 хил лева ако имаш моля да ми хвърлиш на лично. Можеш да видиш от айтрейдъра, че съм сериозен.
 
От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Ако прецениш, изпрати ми на лично в кой ниши са сайтовете който продаваш?
 
От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Здравей,

Някакви проекти до 10-15 хил лева ако имаш моля да ми хвърлиш на лично. Можеш да видиш от айтрейдъра, че съм сериозен.

Изпратих ви предложение. Благодаря за интереса!
 
От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Значи цената е обвъзана с приходите, които пък от своя страна са десетки хиляди лева. Дотук добре, обаче тия дестки хиляди лева приходи на годишна база ли са или на месечна. Дори и да има желаещи да инвестират е добре да кажеш ориентировъчна сума.
 
От: От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Значи цената е обвъзана с приходите, които пък от своя страна са десетки хиляди лева. Дотук добре, обаче тия дестки хиляди лева приходи на годишна база ли са или на месечна. Дори и да има желаещи да инвестират е добре да кажеш ориентировъчна сума.
Добър въпрос. Обявените приходи са за последните 30 месеца!
 
От: От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Добър въпрос. Обявените приходи са за последните 30 месеца!

Добре значи по груби изчисления говорим за хилядарка на месец чиста печалба, аз имам интерес към един или два от най-вървежните сайта от пакета ако решиш да продаваш разделени.

Поздрави
 
От: От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Колега, за тенденцията си има причина. Това са условията на обявата ми и не искам да влизам в спорове с никой. Посочил съм, че става въпрос за десетки хиляди лева, което е добър ориентир ако някой иска да започне преговори с мен.

Добре, имаш и ти право, прати ми да видя ако имаш нещо добро. Аз видях в нета някои твои сайтове, не ме грабват нещо, поне това, което може да се намери по имена, телефони и т.н., прати ми този, който е най-печеливш. Ако има някой в който продаваш някакви продукти и него.
Не ми трябват десетки сайтове, които печелят по 100 лв., ако ме разбираш :)
 
От: От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Добре, имаш и ти право, прати ми да видя ако имаш нещо добро. Аз видях в нета някои твои сайтове, не ме грабват нещо, поне това, което може да се намери по имена, телефони и т.н., прати ми този, който е най-печеливш. Ако има някой в който продаваш някакви продукти и него.
Не ми трябват десетки сайтове, които печелят по 100 лв., ако ме разбираш :)
Сайтовете са десетина и са свързани тематично - основния приход са от първите 6-7. Имам и още няколко допълнителни сайта, които не съм обявил за продажба и са на друга тема. Сайтовете ми дали те грабват или не няма значение, ако печелят добре, както и съм описал надлежно в обявата.
Ако искаш информация за другите ми сайтове пиши на скайп.
 
От: От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Добре значи по груби изчисления говорим за хилядарка на месец чиста печалба, аз имам интерес към един или два от най-вървежните сайта от пакета ако решиш да продаваш разделени.

Поздрави

Имам и други сайтове, които не съм обявил, но заради големия интерес ги посочих на други колеги. Пиши и ти на скайп nikste2 за да получиш повече информация.
 
От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Пиши ми на ЛС за печалбата последните 3 месеца и линкове към сайтовете.
 
От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Нещо в сферата на строителството има ли?
 
От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Заглавие на темата: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Първо изречение: Реших да се разделя с бизнеса ми, който развивам дълги години в интернет.

Обяснение в темата: Имам и още няколко допълнителни сайта, които не съм обявил за продажба и са на друга тема.

Извод на посетителя на темата: Автора на обявата не казва цялата истина, крие неща.

Мисли на посетителя на темата на базата на мненията на автора: Продавам бизнес, ама няма да ви кажа какъв, цената на която го продавам също няма да ви кажа, за да ви дам информация ще ми се молите.
 
От: От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

за да ви дам информация ще ми се молите.

Е, за тва говоря. Аз лично изгубих всякакъв интерес, аз ще добавям някакъв си в скайп, че да ми каже някакви, вероятно умрели, сайтчета дето продава, защото иначе щеше да ги спомене, щото какъв е смисъла да криеш нещо добро. Баси несериозното, изобщо не смятам, че е нещо свестно за продаване.
Има момент, в който може да продаваш нещо добро, но да не искаш да се знае кой си, тогава просто си регваш нов акаунт и директно казваш - продавам тва, струва тва, печели тва. Има такива теми тук.
Гаранция, че нищо няма да продаде. Не е продавач човека..
 
От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

От съображения за сигурност тук ще посоча само някои неща, а всичко останало вече ще е на четири очи.
Не си посочил сайтовете. Как да се заинтересувам от нещо, което не знам какво е? Какви 4 очи, мислиш ли, че хората които могат да ти купят интернет бизнеса имат време да се срещат с непознати продаващи нещо, за което не се знае нищо?

Към сайтовете вървят и три ФБ страници с общо харесвания над 220 000, едната, от които много голяма
- абсолютно натурални потребители - нещо, което може да се докаже на 100%. Правени са по естествен начин години наред!
Тук е важна активността. Имам малка страничка, под 20 000 души, която скоро направи 200 000 рийч на един пост. Ти с 200 000 страница можеш да правиш по 2000 рийч на пост, тогава тази страници какъв плюс са?

- цената е приходите от последните 30 месеца.
Разумната цена е за 12 месеца, не за 30. Трябва да съм луд, за да ти дам пари, които няма да мога да избия над 2 години. Че то след две години може да няма гугъл и интернет.

И още, когато продаваш такъв сериозен бизнес, това трябва да стане през фирма. Имаш ли фирма, ще сключим ли договор, ще ми издадеш ли фактура за покупката?

Успех с продажбата.
 

Горе