Продава се: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Това не бях го видял
Цена на всичките ми сайтове:
- цената е приходите от последните 30 месеца. Доказвам и приходите от поне последните 48 месеца - за всеки сайт е различно
То ще има да смятаме на четири очи приходи за 30 месеца, за амнайси сайта, ще се гледа доказателствен матриял и тънъ пъмъ
Нямам думи, а може ли на изплащане и с какъв процент лихва :-o
Сайтовете накрая ли ще ги кажеш, след сметките и отметките :lol:
 
От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Моля, спазвайте изискването в обявата ми - който го интересуваше, се свърза с мен и по описания ред получи информация. На хората, които ми писаха им отне 1-2 мин. за да разберат каквото им трябва, на някои тук им отнема повече време, за да се обясняват.

В Предприемач до сега съм направил 10 сделки, някои от които големи - в НИТО една сделка до сега не е имало случай човек да ми пише първо във форума и след това да купи нещо от мен. Прочитат обявата и директно се свързват. Който иска да купува и има възможност го прави!!

Благодаря за разбирането и весели празници на всички колеги!
 
От: От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Не си посочил сайтовете. Как да се заинтересувам от нещо, което не знам какво е? Какви 4 очи, мислиш ли, че хората които могат да ти купят интернет бизнеса имат време да се срещат с непознати продаващи нещо, за което не се знае нищо?


Тук е важна активността. Имам малка страничка, под 20 000 души, която скоро направи 200 000 рийч на един пост. Ти с 200 000 страница можеш да правиш по 2000 рийч на пост, тогава тази страници какъв плюс са?

Успех с продажбата.

Прав си колега и за това ще дам скрийншот на статистиките на публикациите подредена по занимателност

fbstatic.jpg
 
От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Ники е 100% коректен, виждал съм се лично с него и ми продаде 2 прекрасни сайта. Ако сте сериозни му се обадете по телефона-той не се крие!
 
От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Ники е 100% коректен, виждал съм се лично с него и ми продаде 2 прекрасни сайта. Ако сте сериозни му се обадете по телефона-той не се крие!

Благодаря за подкрепата. Ако други потребители на форума, на които съм продавал видят темата ще им бъда благодарен ако пишат тук
 
От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Никсте , който има интерес ще ти пише на лично и ще се разберете. Останалите просто си драскат. Успех с сделката и ако решиш да продаваш фейс страниците отделно ми пиши да ги видя.
 
От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Ще ми пратиш ли и на мен фб страниците? На лично. Поздрави
 
От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Пишете ми на скайп за ФБ страниците и ще ви ги дам.
 
От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Може ли малко повече информация на ЛС... линкове към сайтовете, линкове към ФБ страниците, посещаемост и чиста печалба за последните 3 месеца, както и цената за всичко?
Благодаря!
 
От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Може ли малко повече информация на ЛС... линкове към сайтовете, линкове към ФБ страниците, посещаемост и чиста печалба за последните 3 месеца, както и цената за всичко?
Благодаря!
Колега, моля прочети темата ми и изискванията. Благодаря за разбирането
 
От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Да ви кажа не съм доволен от колегата. Още не бях погледнал сайтовете, които ми пусна на скайпа, когата почна да се напряга, защо не съм му давал отговор, бил съм несериозен и т.н. келешки простащини. Който има излишни пари да набива - да си преценява сам.
 
От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Да ви кажа не съм доволен от колегата. Още не бях погледнал сайтовете, които ми пусна на скайпа, когата почна да се напряга, защо не съм му давал отговор, бил съм несериозен и т.н. келешки простащини. Който има излишни пари да набива - да си преценява сам.
Искаше ми се първо да се представите, както прави всеки културен човек. Обидите, които използвате в момента със сигурност не говорят добре за вас, без значение дали сте прав. Изключително съм доволен от себе си, че съм успял да ви преценя и да прекратя преговорите с вас. Сайтовете, които имам са ми присърце, защото дълги години съм ги развивал с кеф и без значение от парите, не ми се иска да преминат в ръцете на човек като вас. Весели празници ви пожелавам!!
 
От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Май бях прав, като написах, че автора на темата иска първо да му се молите.
 
От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

. Но дори и да не го направи и да не разбира от изброените неща, след 30-ия месец ще започне да печели чисто.

Новия собственик ще започне да печели след две години и половина. Според мен такава инвестиция ще е прекалено рискована, особено в тази сфера. Един ъпдейт на Google може да ти съсипе частично или напълно бизнеса.
 
От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Новия собственик ще започне да печели след две години и половина. Според мен такава инвестиция ще е прекалено рискована, особено в тази сфера. Един ъпдейт на Google може да ти съсипе частично или напълно бизнеса.

Мхм в нета е малко тъпо да набиваш пари за толкова напред в бъдещето, а гугъл си променя мнението като ученичка.. по удачно ще е да се направи нов проект, ако говорим за някакви крупни суми де..
 
От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Новия собственик ще започне да печели след две години и половина. Според мен такава инвестиция ще е прекалено рискована, особено в тази сфера. Един ъпдейт на Google може да ти съсипе частично или напълно бизнеса.

Логични разсъждения, но практиката ми показва друго. За толкова години, в които се занимавам в тази ниша Гуугъл на няколко пъти прави сериозни промени по начина на показване на резултатите. И сега се боря с разни СЕО гурута, които по някои важни ключови фрази и думи изместват някои от сайтовете ми, но това не влияе сериозно на посещенията и печалбите - статистиките не лъжат. Освен това ФБ страници с 220 000 фена са достатъчно добър гарант, че може да поддържаш интереса към сайтовете.
 
От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Колега, моля прочети темата ми и изискванията. Благодаря за разбирането
Колега, искаш от мен да се представям, да ти доказвам, кой съм и какъв съм, едва ли не да ти показвам банкови сметки за да ми видиш финансовите възможности и всичкото това без да знам какво продаваш. Това е все едно да обявиш, че продаваш много хубава, червена кола. Съжалявам, но не мисля, че сделки се правят точно по този начин. Разбирам, имаш си някакви съображения, но и аз си имам мои. Все пак успех с продажбата. Весели празници!
 
От: От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Колега, искаш от мен да се представям, да ти доказвам, кой съм и какъв съм, едва ли не да ти показвам банкови сметки за да ми видиш финансовите възможности и всичкото това без да знам какво продаваш. Това е все едно да обявиш, че продаваш много хубава, червена кола. Съжалявам, но не мисля, че сделки се правят точно по този начин. Разбирам, имаш си някакви съображения, но и аз си имам мои. Все пак успех с продажбата. Весели празници!

Това са условията на обявата и тези, които искаха се свързаха с мен. Условията не ти харесват и уважавам мнението ти, но трябваше в такъв случай още в началото да подминеш обявата. Благодаря за пожеланието и весели празници и на теб!
 
От: Продавам целият си интернет бизнес с добри печалби

Допълнителна информация:
От всички сайтове изваждам един, който ще бъде продаден отделно от другите, понеже е на малко по-различна тема. Така общата цена на сайтовете става с около 20% по-ниска. Повече информация на скайп или по телефона
Всички сайтове, които остават са 8 на брой, тематично свързани помежду си
 

Горе