Продавам чисто нова конзола PlayStation 3

От: Продавам чисто нова конзола PlayStation 3

Да бе открадната с гаранция. Аман от разбирачи еи.. Който даде 440лв си тръгва с чисто нова конзола както от магазина.
 
От: Продавам чисто нова конзола PlayStation 3

ДОБРЕ БЕ МААМУ СТАРА? ОБЯСНЕТЕ МИ ЧЕ НЕ РАЗБРАХ ЗА 550 ЛИ Е КУПЕНА ИЛИ ЗА 450 ОТ МАГАЗИНА?

ДОБРЕ БЕ МААМУ СТАРА? ОБЯСНЕТЕ МИ ЧЕ НЕ РАЗБРАХ ЗА 550 ЛИ Е КУПЕНА ИЛИ ЗА 450 ОТ МАГАЗИНА
 
От: Продавам чисто нова конзола PlayStation 3

Играта е чисто нова. 60gb, версия 3.50. Купена за 550лв има книжки към нея, гаранция 12 месеца, пробвана само в магазина за игра, 1 джойстик към нея, кабел за зареждането на джойстика, SCART куплунг. интернет кабел за връзка с компютър или рутер.На играта могат да се играят игри от Playstation 2. От София пращам с куриер за цялата страна. 460лв. На снимките забравих да снимам джойстика безжичен е. Skype: milenkata_ok. Причината за продажбата е глупава покупка от моя страна, въобще не ми трябваше да я купувам.





За колко пари е купен от магазина?
 
От: Продавам чисто нова конзола PlayStation 3

Понеже съм обиден :) че ме пренебрегваш и не ми отговаряш на зададения три пъти въпрос за колко е купен последно за 550 както ти твърдиш или за 450 както пише, ще ти хакна едно голямо червено петно.
 
От: Продавам чисто нова конзола PlayStation 3

До автора на темата,
Най-добре ще бъде,както си сложил снимки на конзолата,да снимаш касовата бележка и гаранцията,за да прекратиш съмненията относно цената и произхода на играта.
 
От: Продавам чисто нова конзола PlayStation 3

Който е зайнтересуван съм оставил скайп или телефон за връзка. Нищо няма да снимам. Ще снимам само ако някой купува. В случая от тук само спамери и разбирачи.
 
От: Продавам чисто нова конзола PlayStation 3

Който е зайнтересуван съм оставил скайп или телефон за връзка. Нищо няма да снимам. Ще снимам само ако някой купува. В случая от тук само спамери и разбирачи.


бе младеж! кажи за колко си го купил просто? излъга ли че е за 550 ? какво ?
 
От: Продавам чисто нова конзола PlayStation 3

мен ме кефи килима, него продаваш ли го. или от къде да си купя такъв, прилича ми на капучино
сериозно питам
 

Горе