Продавам 11 домайна + 2 сайта

От: Продавам 11 домайна + 2 сайта

11 домайна + 2 сайта значи, че само на 2 има нещо което да излезе:) Другите нормално да не излизат.

Моя грешка, че съм написъл "сайтовете са", а не "домайните са". Корегирана е мерси за коментара.
 
От: Продавам 11 домайна + 2 сайта

6are.net - само да ми споделиш че не разбрах ? защо 2 000 ?
 
От: Продавам 11 домайна + 2 сайта

Нямам идея какво имаш предвид. Малко ли ти се струва или много за да знам какво да отговоря.

Нямам време да се занимавам със сео, реклама и т.н. за да потръгне сайта. Цената е формирана на база разходите които съм имал по сайта без времето за разработка разбира се.
Тоест дизайн,колокиране и т.н.
Времето което е отделено за направата на сайта не е включено и не го търся.

Доста усилия вложих в сайта и предпочитам някои да го развива от колкото да си крета при мен за идеята. Има и страница в facebook i twitter acound който също мога да дам.
 
От: Продавам 11 домайна + 2 сайта

съвет - не продавай сайтове които са над 20-40 лв..просто няма кой да ти ги купи..с тия цени които си сложил дори и да има някаква истина че сайтовете правят някакви пари/трафик пак няма да можеш да ги продадеш..успех.
 
От: Продавам 11 домайна + 2 сайта

Мерси за съвета. Предположих нещо подобно, но от опит глава не боли както се казва.( да се надяваме:) ). Разбира се ще се въздържам за напред с оглед положението.
 
От: Продавам 11 домайна + 2 сайта

Нямал съм 10 поста за да отговоря на лична. Не мисля да спама по теми за да ми се "отвори" тази възможност. Ако някои иска нещо или има въпроси може да ги зададете на treach @ abv.bg
 
За лс май само 5 ти трябват, така че вече трябва да можеш.
 
От: Продавам 11 домайна + 2 сайта

АБЕ КАКВИ НЕЩА ГОВОРИТЕ В ТАЗИ ТЕМА БРЕ ?
КАКВИ СА ТИЯ ЦИФРОМАНИИ? ВИЕ ВИЖДАТЕ ЛИ РЕАЛНО НЕЩАТА?
какви разходи какво колокиране какви мезета?
КАКВИ 2 000 ЛЕВА ЗА ТОЗИ САЙТ ?

Резултати 1 - 10 от около 548 от 6are.net
ИМЕТО ЗА ЧЕП НЕ СТАВА
ПОСЕЩЕНИЯ НИКАКВИ
СКРИПТА ... НИЩО ОСОБЕННО
ПРИЯТЕН НА ПРЪВ ПОГЛЕД
ама какви колокации ми говорите?
ти заедно със сървъра ли го продаваш ?
айде някой да се изправи и да каже че този сайт струва повече от 200 лева?
кой от вас би дал 200 лева за този сайт ?
колокиране... божееееееееее
това е сайт за 5 лева на месец хостинг и то заедно с още пет такива ?
дизайн ? какво му е на дизайна за да струва толкова пари ?
кое кое обяснете ми сигурно аз не разбирам а?

за тези .бг ... там незнам може някой да даде 500 лева за някой домейн ако го иска много
ама някой да ти купи на купчина тези имена? е абсурдно дори и да го мислиш ?
просто ткато чета тази тема и се чудя ... май не живеем в едно и също измерение с вас а?


---------------------------------------


ТОЯ САЙТ Е ЕДНА ГОЛА ПРЪЧКА с посредствен дизайн и грозно име ?
за да започне да изкарва пари трябва да се работи с месеци върху него - все едно се започва на ново
този сайт в това си състояние няма как да избие 2 000 лева дори и за 5 години !
трябва да го спукате от реклама и да му наливате трафик като замаяни!
и в този случай каква файда да се дават 2 000 лева?
по добре 50 за една хитбегейщина ?
 
От: Продавам 11 домайна + 2 сайта

Унизително е да участвам в подобна дискусия:) Извинявам се за темата ще я редактирам и живи здрави.
 
От: Продавам 11 домайна + 2 сайта

радвам се че се усети и се засрами ...
офертата която предлагаше е как да се опише...
кокошка за кон е прекалено леко сравнение !
може би по би му подхождало:
12 ненужни домейна + един посредствен сайт с грозно имеи 20 посещения на ден за 8 000 лева !
мен би ме било срам дори да си помисля да направя подобна оферта - незнам що за безочливи хора сте за да имате съвест даже и да го напишете, че и да се сърдите когато някой ви покаже че не е реално ...

Унизително е за този форум да ни имаш за толкова тъпи и да направиш подобно предложение тук!
Пробвай в бг-мама там по имаш шанс... особенно ако добавиш и някой антицелулитен крем...
 

Горе