Продавам 11 домейна (com,net,org)

sr71sa

New Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Продавам следните домейни:

--------------------------------------------------Kупи Сега--/---СТАРА ЦЕНА:
autoinsurancebg.com-----------------------55$-------------69$
netisweb.com-------------------------------80$------------99$
spyinvest.com --------------------------------------------------------Продаден за 50$
betisnet.com-------------------------------55$------------69$
reklamaciq.com--------------- -------------------------------------Продаден за 45$
vendorgames.com-------------------------50$-------------60$
youpokerbet.com--------------------------50$-------------60$
fullidiots.com-------------------------------40$------------50$

webvendor.org-----------------------------60$------------70$
cyberinnovations.org----------------------35$------------45$
webserviceprovider.net-------------------22$------------30$
thepiratevey.org---------------------------17$------------25$


Купени са от Namecheap,изтичат пред декември 2012,имат WhoisGuard до същият период!Бяха паркирани в SEDO за около месец,и имаха приблизително по 100-150 показвания на домейн от търсене по ключови думи google!Сега съм дал DNS да се върнат към Namecheap!

Приема се Банков Превод и PayPal,Желателно прехвърлянето да стане в namecheap,за да няма такси,акаунт се прави за 2 мин!Прехвърлянето се прави до 48 часа след получаване на плащането или в период по договаряне!

Има нови цени за Купи сега,приемат се и ценови предложения
 
Последно редактирано:
От: Продавам 11 домейна (com,net,org)

Две теми - два отговора.

Интересувам се от: spyinvest.com
Предлагам: 15$
 
От: Продавам 11 домейна (com,net,org)

1 тема,1 отговор!предната админите не пожелаха да я изтрият!

Колега,ще изчакам по-добро ценово предложение,Благодаря за сериозното отношение!


Но и тази тема няма да просъществува дълго,тя е обречена,скоро идва нашият ЕЛ ПРЕЗИДЕНТЕ!!!!!
 
От: Продавам 11 домейна (com,net,org)

По-сериозно, добре: 25$
Не и това е малко. Нека са 30$
 
От: Продавам 11 домейна (com,net,org)

Колега,като написах "Благодаря за сериозното отношение" бях напълно Сериозен,защото ти си 1 вият човек който пише по същество в обявата,а не спами излишно!Предната тема я съсипаха със Спам само за 24 часа!
 
Последно редактирано:
От: Продавам 11 домейна (com,net,org)

Да, видях и не разбрах какво толкова неясно и проблемно им беше.

И все пак, какво ще кажеш за 30$?

Сега видях, че си писал за netisweb.com "Приблизителна Цена: 100$" което е хубаво, пак не е лоша цена, но аз лично бих се замислил дали да ги дам.
 
От: Продавам 11 домейна (com,net,org)

webvendor.org - 5$?
 
От: Продавам 11 домейна (com,net,org)

webvendor.org - 5$? СТУДЕНО!

Добре де, кажи колко искаш да видя дали ме устройва, така да ми викаш студено, топло, мирише, само си чешем езиците.
 
От: Продавам 11 домейна (com,net,org)

Абе вие сте много интересни,затова че съм ти отгорил с 1 дума,която е 100% едносмислена,и означава че предложената от теб цена е доста ниска,затова ще ми даваш червена ряпа,много важно почнахте да го раздавате!Аре сектир!

Или искаш да кажа:извинете ваше величество,но ще бъдете ли малко по благосклонен!
 
От: Продавам 11 домейна (com,net,org)

Мне бъркаш се, дадох ти червено щото в другата тема се изака и нищо не каза, както и ти споделих. Сега на въпроса ... или кажи колко пари искаш или недей губи времето на хората, нито имам време, нито възможност да гадая за колко пари евентуално би продал домейна.
 
От: Продавам 11 домейна (com,net,org)

Аз мога да искам и 1000лева,друг е въпроса има ли кой да даде толкова!
Ако искаш сериозен отговор,ще го имаш при по сериозно ценово предложение,тези 5$ домейна ги изкара само от 1 месец престои в sedo.com

Просто е,предлагаш толкова колкото наистина си склонен да дадеш,и аз ти казвам дали ме устройва или не,и при каква сума бих се разделил с него!
Ако стане сделка,стане,ако не по живо,по здраво!
 
От: Продавам 11 домейна (com,net,org)

Добре, искаш сериозно отношение, но бъди и ти малко по-точен. Преди 6 дена ти предложих цена която все още не си коментирал. Излишно протакаш нещата във времето. Минаха много повече от 48 часа, аз не виждам други заинтересувани и мисля че е време за отговор...
 
От: Продавам 11 домейна (com,net,org)

Колега St&Co ,имаш Лично!Извинявай за забавянето!
Относно цената на spyinvest.com е 60$ Купи сега!
Разбира се,още се приемат предложения!
 
От: Продавам 11 домейна (com,net,org)

Някой може ли да каже защо след като се опитвам да прехвърля домейна на колега,имащ акаунт също в namecheap и ми дава следното съобщение:

Opps! We are unable to push the domain into another account. Please try again later. Reason is Listed below.
The destination user you are trying to push this domain requires valid Authorization Code. Please contact the destination user to get the Authorization Code for pushing this domain. They can find the code in My Account > Manage Profile > Push Settings section.

Знаем за въпросният код,даде ми го,не стана,дали го сменят всеки ден?
Днес пробвахме като той даде в акаунта си Allow All (No Authorization code required. Anyone can push their domains to your account)

и пак ми излиза познатото съобщение!
Да не трябва се изчака някакво техническо време,за да взязат в сила неговоте настройки!Вече не знам
 
От: Продавам 11 домейна (com,net,org)

Наглееш... рано ти е да гоправиш...


Аз мога да искам и 1000лева,друг е въпроса има ли кой да даде толкова!
Ако искаш сериозен отговор,ще го имаш при по сериозно ценово предложение,тези 5$ домейна ги изкара само от 1 месец престои в sedo.com

Просто е,предлагаш толкова колкото наистина си склонен да дадеш,и аз ти казвам дали ме устройва или не,и при каква сума бих се разделил с него!
Ако стане сделка,стане,ако не по живо,по здраво!
 

Горе