Продавам 15 акаунта във Фейсбук с над 25 000 приятели - само българи

orlin

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте

Продавам 15 акаунта във Фейсбук с общо над 25 000 приятели само българи, с приятели за акаунт между 5 000 (максимума) и 400. Акунтите са стари, легитимни, като около 70% от приятелите са към акаунти с известни личности, които са много ефективни. Тези, които не са достигнали максимума са в устойчиво развитие.

Цената за отделен акаунт е 50лв за всеки 1000 приятеля. При покупка на всичките - цена по договаряне.

Ако ви е необходима повече информация пишете ми на ЛС.

Домейн Име | URL: www.facebook.com

Приблизителна Цена: 60лв за 1000 приятели

Дата на Регистрация / Дата на изтичане: 2010

Уникални Посетители за Месец: до 50 000

Page Rank: N/A

Уникално Съдържание: Да

Система: N/A

Дизайн: N/A

Начини на Плащане: На ръка при среща или с банков трансфер

Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ
 
От: Продавам 15 акаунта във Фейсбук с над 25 000 приятели - само българи

Щом така щедро ги оценяваш да ти продам 2 акаунта с по 5000 приятели на цена наполовина на твоята :)
 
От: Продавам 15 акаунта във Фейсбук с над 25 000 приятели - само българи

Цената е просто нереална!За същите тези пари аз мога да вкарам фенове в страница горе-долу същата бройка.
 
От: Продавам 15 акаунта във Фейсбук с над 25 000 приятели - само българи

Всеки, който работи с крайни клиенти може да вкара в клиентска страница по около 20% от потребители, който има под формата на профили. Т.ест. при давам или трима клиента едновременно парите мога да се избият за месец и половина. В този смисъл цената е изгодна, тъй като парите се избиват между втория и третия клиент, ако са по 50лв на 1000 човека и между първия и втория, ако се вземат на куп (тъй като цената ще малко по-ниска). Но това е само ако работите с крайни клиенти. Иначе всъщност е безсмислено да си вземаш профили, ако не ги ползваш комерсиално или само да си развиваш твоите си страници. Аз ги продавам, тъй като вече имам неща от които за същото време изкаравам повече пари.
 
От: Продавам 15 акаунта във Фейсбук с над 25 000 приятели - само българи

Ако намалиш значително цената за акаунтите , можеш да ми пишеш с конкретни цени.
 
От: Продавам 15 акаунта във Фейсбук с над 25 000 приятели - само българи

Нищо лично,но това с приятели е ужасно. И много лесно се набират,само слагаш по-атрактивна снимка и си губиш времето после. Успех все пак!
 

Горе