Продава се: Продавам 2 женски сайта

vlad0

Member
Рейтинг - 92.3%
12   1   0
Здравейте,

продавам следните сайтове + домейни + fb страниците им, остновната причина - липса на време за развитието им.

От пускането на сайтовете не е правено нищо за оптимизацията и рекламиранене им, само са качени статиите, затова на този етап може да се счита, че трафик няма. Единствено посещения се генерират на първия сайт от постове във фейсбук страницата му - към 30-50 посещения в зависимост .


Сайт 1: jenata . info

- 15 уникални статии
- домейн регистриран на 2015-03 и валиден до 2017-03
- фейсбук страница - около 700 лайка

цена: 80лв.


Сайт 2: suetna . com
- 37 уникални статии
- домейн регистриран на 2015-03 и валиден до 2016-07
- фейсбук страница - има-няма 3 лайка

цена: 130лв.


* Обща цена за двата - 200лв
* Цените не се коментират
 
От: Продавам 2 женски сайта

Само да вметна, понеже получих запитвания относно начина на прехвърляне на домейна...
Понеже домейнът на втория сайт изтича скоро, след като го подновя другия месец ще се наложи да му вдигна цената. Подновяването така или иначе ще се наложи да бъде направено от новия собственик, така че в този случай нищо не се губи :) Ако обаче реши да го трансферира след като съм го подновил вече, ще трябва да го поднови още един път за една година и тук вече разходът малко ще се вдигне.

Насреща съм за допълнителни въпроси!
 
От: Продавам 2 женски сайта

Може ли данни за евентуални очаквани печалби от сайтовете.. адсенс (към момента) и т.н. за някакво бъдеще от порядъка на примерно 12 месеца напред?
Имам интерес!
 
От: Продавам 2 женски сайта

Моля прати и на мен статистика за последните 6 месеца ( колко посещения има на месец и колко печалба )
 
От: Продавам 2 женски сайта

Пусни и на мен един ЛС. Имам интерес.
 
От: Продавам 2 женски сайта

Нека видим някаква статистика, пък колкото има :)
 
От: Продавам 2 женски сайта

Няма на какво да дам статистики. Считайте, че посещенията са 0 и приходите са 0. Продават се домейните + статиите + фб страницата на първия сайт. ФБ страницата на втория е малко несериозно да се каже, че се продава с тези лайкове :)
Цената на суетна.ком към края на другия месец ще бъде вдигната, понеже домейнът ще бъде подновен, ако не бъде купен и трансфериран до тогава.
 

Горе