Panayotov

New Member
Здравейте,

Регистрирах се преди малко и се надявам, че публикувам в правилната категория, тъй като нямах възможност да публикувам в раздел продажби, моля ако не съм администраторите да преместят публикацията и да проявят разбиране :)

Искам да продам 2 онлайн магазина за който е положен труд и не бих искал да отиде на вятъра.
Предпочитам някой да ми помогне да ги продам в Flippa или друг интернационален сайт, в замяна ще разделя сумата от тях на половина с този който ми помогне. Ако някой пък желае да ги купи тук, моля да направи оферта.

Та първия магазин е wallcanvas.ro
Идеята е да се качват силни послания които клиентите могат да поръчат на канвас материал или на плакат. Може да работи за цял свят, ако се договорите с печатница, на практика може да работите навсякъде. Домейна е румънски, което трябва да се поправи тъй като ограничава пазара, но Румъния е 27 милиона.
Смятам, че с желание, добър дизайнер който да се въвлече или на който да се заплаща и средна инвестиция може да се разработи добър дигитален бизнес.

Следващия магазин е kidssh.com/, магазин за детски дрехи. Тук мисля съм уцелил домейна.

И двата магазина са правени на Opencart. Разполагат с Импорт/Ехпорт за ексел.
Нямат никакъв трафик.
 

Горе