Продава се: Продавам 2 онлайн магазина

Desisslava Dimitrova

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Домейн: https://zagadkata.eu/ - онлайн книжарница
Дата на Регистрация: 02 януари 2020 г
Дата на изтичане: 02.01.2032
Трафик:
Уникални посетители за последни три месеца: 2457
Импресии на месец: 68000
Регистрирани потребители за бюлетин: 181
Page Rank: 17
Back Links: 72 препращащи домейна

Уникално съдържание - Да - статии от блога и категории.
Система: Woocommerce
Дизайн: Custom

Приходи: Дропшипинг
Брой поръчки за последните 3 месеца: 9
Обща сума на поръчки: 518 лв.
Продажна цена: 1500 лв.

…………………………………………………………………………………………………

Домейн:https://ssbijuta.com/ - магазин за бижута
Дата на Регистрация: декември 2022 г
Дата на изтичане: декември 2023 г.
Трафик:
Уникални посетители за последни три месеца: 210
Page Rank: 2
Back Links: 22 препращащи домейна

Уникално съдържание - Да - категории.
Система: Woocommerce
Дизайн: Custom

Приходи: Дропшипинг и закупени стоманени бижута. Цената е без стока.
Брой поръчки за последните 3 месеца:3
Обща сума на поръчки: 120 лв.
Продажна цена: 300 лв.
 
Актуална ли е обявата
ssbijuta.com върви със стоката - 1000 лв е стоката, магазина е подарък. Само магазина не се продава. Цените на бижутата в магазина са с надценка около 50%. Купувала съм ги от Илиенци, от един магазин за бижута на едро, внос от Турция, Мориан се казва. Бижутата са стомана и имитационни с покритие от бяло злато. Вторите са поръчвани от Али Експрес преди много години. Всички са единични бройки, но стоманата може да ги купувате от Мориан. Платформата е Woocommerce, хостинг Jump.bg. Преместих го на моя сървър, темата му е безплатна, както и плъгините. Ако желаете може да го преместите на някоя професионлана платформа или да си купите хубава тема и да го развиете.

Zagadkata.eu е на цена 700 лв, с платен домейн за 10 години, при Суперхостинг. Него също го прехвърлих на моя хостинг сървър, тема и плъгини също са безплатни,з ащото го прехвърлих съвсем скоро и не съм купила още тема. Платформата е Woocommerce, хостинг Jump.bg. Има двама доставчика, които са на дропшипинг - продават се книги и отскоро играчки. Книгите са с отстъпка между 25 и 30%. Играчките са с отстъпка между 25, 30 и 38%. И при двата доставчика стоките не са налични при мен. Когато дойде клиент, изпращам данните за доставка, доставчика пуска стоката и си получава парите от наложения платеж. На мен ми пащат комисионната в началото на следващия месец. Книгите ги споделям в групите във ФБ за книги. Но, продажбите по-рядко са директно от там. Хората виждат книгата и я търсят в Гугъл тъй като пренаписвам описанията на книгите, се заглавията класират на първа страница. Давам винаги намаление 10%. и по този начин се осъществяват продажбите. Играчките са съвсем от скоро и все още нямат продажби.

И двата магазина са настроени да работят със Спиди.
Възможен е лек коментар на цената.
 

Горе