Продава се: Продавам 3 бр айкард акаунти

Супер оферта... и как да знам като имам 1000лв в акаунта няма да си ги изтеглиш...... с какво ще те търся? С полиция за какво че собственика си е изтеглил парите ли?
 
Момчета, поинтересувайте се малко и пишете :)) не казвам , че 1000 лв са пари за семки, просто си има начин да не бъдете измамени :)
 
Няма такъв начин. Това е лична сметка... и ти даваш достъп до онлайн банкирането. Всеки притежател на акаунта може да иде и да си изтегли сумата. Те са негови по егн и лична карта....
 
Няма такъв начин. Това е лична сметка... и ти даваш достъп до онлайн банкирането. Всеки притежател на акаунта може да иде и да си изтегли сумата. Те са негови по егн и лична карта....
Доки , като не си запознат не дей да умуваш, тези които са запознати знаят как става :)))
 
Много добре запознат съм, ползвам айкард от 3г. Това си е чиста измама. Това е лична сметка на човек. Този акаунт се прави с виодео оператор за да се потвърди. Не можеш да ползваш лични сметки на никой това е не законно!!!!
 
Много добре запознат съм, ползвам айкард от 3г. Това си е чиста измама. Това е лична сметка на човек. Този акаунт се прави с виодео оператор за да се потвърди. Не можеш да ползваш лични сметки на никой това е не законно!!!!
Ще ме разплачеш :(((
 
Самия факт, че знаеш с колко кинти разполагат "клиентите" ти е леееееееко притеснителен, не мислиш ли.... :D
 
Самия факт, че знаеш с колко кинти разполагат "клиентите" ти е леееееееко притеснителен, не мислиш ли.... :D
Знам, защото клиентите ги познавам, и те ми казват за какво ги ползват и по колко изкарват, няма нищо притеснително :))
 
Някой ще ме светне ли, защо си струва да купя такъв верифициран акаунт?

То и ти може да си направиш акаунт верифициран напълно фрий. Това което предлага колегата на името на друг човек да получавап пари и другия човек да има контрол над собствената си сметка!!! И ти да си чакаш да не се изтеглят парите който са вътре
 
Пичове, може да си гадаате цял ден, тези които се занимават знаят за какво си хвърлят парите на вятъра, които иска да разбере повече за какво са нужни тези акаунти може да ми пише на лично!!! Проверете по чуждестранните форуми по колко пари върви един такъв акаунт( от 300 до 600 евро) ;)))
 
Пичове, може да си гадаате цял ден, тези които се занимават знаят за какво си хвърлят парите на вятъра, които иска да разбере повече за какво са нужни тези акаунти може да ми пише на лично!!! Проверете по чуждестранните форуми по колко пари върви един такъв акаунт( от 300 до 600 евро) ;)))
Продай ги там..... защо се набутваш за 300лв
 
Акаунтите хакнати ли са или? Откъде имаш достъп, и има ли шанс да те разнат от сайта? Май да, а? Имам разни съмнения, поради способността ти да напишеш "на пълно".
http://carding.ug/index.php?/topic/17499-selling-verified-revolut-and-icard-accounts , досега каквото и да търся , все намирам, че става дума за хакнати акаунти, както ти обясниха, напълно brake-ва ТОС-а.
 

Горе